PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521206}

W ciemność. Star Trek

Star Trek Into Darkness
7,1 84 932
oceny
7,1 10 1 84932
6,1 16
ocen krytyków
W ciemność. Star Trek
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek

Pytanie do znających się na Star Treku-z informacji zawartych w filmie dobrze wnioskuje, że Harrison i jego załoga została zamrożona ok 1950?
Trochę to dziwny czas na stworzenie super-żołnierzy z niesamowitymi zdolnościami (choć wątek o zabiciu wszystkich "niższych od siebie" pasuje trochę do tego czasu...)

ocenił(a) film na 10
NXT

Nie pomyślałeś o innej rachubie czasu?..

ocenił(a) film na 6
RaptorRed

No właśnie nie... Dlatego się tutaj pytam kogoś kto się zna :)
Dzięki za info.

ocenił(a) film na 10
NXT

Ja się nie znam! Obejrzałam film tylko ze względu na Benedicta :D
Ale inna rachuba czasu mi najbardziej pasuje...

NXT

A bzdury pleciesz! A co z Kapitanem Ameryką!?! Jego stworzyli już w czasie II Wojny Światowej! ;)

NXT

Może chodziło w domyśle o 300 lat?

Wg. oryginalnego uniwersum w latach 90 XX wieku doszło do Wojny Eugenicznej, podczas której Khan stał się jednym z władców całego świata, jednak po porażce został zamrożony i wysłany w kosmos (1996).

Co ciekawe powieść "The Eugenics Wars: The Rise and Fall of Khan Noonien Singh" Grega Cox z 2001 roku tłumaczy, dlaczego nie przeżyliśmy tej wojny :) Pisarz wykorzystał różne wydarzenia z prawdziwej historii, aby konfliktowi charakter spisku, o którym nie wiedzą współcześnie żyjący ludzie, podczas ludzkość XXII wieku zna już te fakty.

ocenił(a) film na 10
NXT

wszystko masz w komiksie stark trek: khan z tego roku. latwo znalezc go na necie a sporo wyjasnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones