PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 528 228
ocen
8,4 10 1 528228
8,0 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Hmm... Zabawa troszkę zgapiona z forum Piratów z Karaibów na Krańcu świata od "Wampiratki", ale się zgodziła na przerobienie tego dla potrzeb Władcy Pierścieni :D Jest to znana zabawa na forach, a polega ona na tym, że ja piszę pierwsze zdanie, a wy dodajecie własny dalszy ciąg i powstaje fajna kontynuacja Władcy Pierścieni...:) No to zaczynam:

"Arwena podeszła do Aragorna i powiedziała mu, że..."

Czekoladowa

spotkała Legolasa w lesie. Była bardzo zmartwiona jego widokiem, ponieważ popadł on w jakiś narkotykowy nałóg. Poprosiła więc Aragorna by spotkał się z nim i...

ocenił(a) film na 10
Wampiratka

Hm... Czyżbym nie miała poczucia humoru?

użytkownik usunięty
rosarium

Tu nie chodzi o poczucie humoru. Tego typu tematy to zwykły bezsensowny spam, niechęc do branie w czyms takim udziału jest jak najbardziej prawidłowa ;)

Ble ble ble.

ocenił(a) film na 9
Wampiratka

wygłosił mu wykład o właściwościach ziół, jako że Aragorn posiadał nieprzeciętną wiedzę na ten temat. Aragorn stwierdził, że swoim śmiertelnym umysłem nigdy nie pojmował do końca zachowań elfów...

TangoAndWaltz

Lecz obok pojawił się Harry Houdini i powiedział, że on, Wielki Zadkini znany też jako Król Pampersów i książę Dupthorn z przyjemnością rozwiąże tą sprawę za słoną opłatą.

Czekoladowa

Widocznie humoru brak:) nie jest to spam (widzisz w tym jakąś reklame?) tylko zwykła, najzwyklejsza zabawa i jak narazie znam 3, no może 4 osoby, które uważają to za głupie. Wiem, ze zaraz ktoś naśle na mnie całą zgraje ludu, który uważa, że tego nie lubi. No cóż, w tym morzu poważnych tematów przyda się czasem jakiś bezsensowny temat pozwalający wyśmiać niektóre postacie etc etc. No chyba że ten film jest tak straaasznie poważny, że nie da się pośmiać:) Ale dobra, już się nie będę wypowiadać bo po kłócić się w takim temacie?

ocenił(a) film na 10
Wampiratka

"Bezsensowny temat" - doskonale powiedziane, gratuluję:P
...
Są gusta i guściki, ale jak sama zauważyłaś (bardzo trafnie, poniekąd;) jest spora grupa ludzi, których tego rodzaju strata czasu nie bawi.

rosarium

Jeśli nie bawi cię tego rodzaju strarta czasu cię nie bawi to dlaczego ty jednak tracisz go w taki sposób? Nie podoba się temat, nie wpisywać się tu, po jakimś czasie zniknie z listy pięciu najnowszych i wreszcie nie będzie kłuł w oczka:) Jakoś na forum LOTR2 nie marudzą:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones