PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 729 tys. ocen
8,0 10 1 728871
8,1 50 krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

pytanie dla fanów trylogi władcy pierscieni pamietanie jak pierwszy raz obejrzeliscie trylogie władcy pierscieni teraz po tylu latach gdy cala trylogia ma juz 19 lat druzyna ma tyle lat dwie wieze maja 18 lat bo z 2002 a mamy 2020 2020-2002=18 a 2020-2001=19 a powrot krola jest najmłodszy pbo powstał najpuzniej jako ostania czesc 17 lat bo z 2003 roku swiatowa premiera polska premiera miała miejsce w 2004 roku władcy pierscieni powrót króla najstarsza jest druzyna pierscienia z swiatowa premiera polska premiera była w 2002 a dwóch wiesz w polsce w 2003 trylogia po tylu latach robi ogromne wrazenie ale znam juz na pamiec ale pamietam jak pierwszy raz obejrzałem trylogie na telewirzoze kineskopowym w calosci obejrzałem cała trylogie i wywarła na mnie ogromne wrazenie pomyslałem sobie co to jest za film to pierwsze uczucie gdy widzisz takie film pierwszy raz robi najwieksze wrazenie podobnie było z parkiem jurajskim 1993 spierberga teraz juz nie ogladam w calosci trylogi władce pierscieni tylko najlepsze sceny trylogia wladcy jak kazde filmy ma slabe punkty slabsze momenty ale zdecydowanie wiekszosc jest super idealna

Rafal350a

Pamiętam doskonale. Książki nie czytałam - koleżanka (fanka Tolkiena) z akademika "siłą" mnie zaciągnęła do kina na "Drużynę"- i od tego momentu nic już nie było takie same. Wpadłam po uszy . Następnego dnia zaczęłam czytać trylogię a później Hobbita. Wieczorne dyskusje nad bohaterami i wydarzeniami. A film - wizualnie genialny i muzycznie też. Trzyma w napięciu (chociaż moja ulubiona postać zginęła w części pierwszej). Kupiłam na dvd. Zawsze oglądam w tv. Dialogi znam na pamięć :)