PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809444}

Wężowe wzgórza

Them That Follow
5,2 988
ocen
5,2 10 1 988
Wężowe wzgórza
powrót do forum filmu Wężowe wzgórza

jak się tak pomyśli, to ile takich osób w dawnych czasach miało tak przepieprzone. Aż strach się bać! Nieraz się narzeka, na to czy na tamto, ale tak na chłodno pomyśleć, jak ludzie mieli jakiegoś pseudo pastora, nauczyciela wielkiego większego niż sam Bóg, no to gorzej być nie mogło. Myśleli, że tak musi być, bo tak jest od dawna, także nic innego się nie wykombinuje. Dobrze się ogląda, wciągająca historia godna obejrzenia.

dzyniu88

Nie trzeba daleko szukać, my w Polsce mamy takiego pastora J.K któremu bardzo wielu ludzi wierzy :)

ocenił(a) film na 3
Artur7335

Wolałeś pastora DT, któremu zresztą bliżej do protestantyzmu?

Krzypur

A dlaczego mi wciskasz DT ? Tu nie mowa o polityce tylko o fanatyzmie religijnym. DT z tego co mi wiadomo nie jest fanatykiem a JK jest. Ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma, pod względem fanatyzmu religijnego, to tak wolałbym DT. Nie bronie nikomu wierzyć w co tylko chce, ale jeśli podchodzi do tego ze zdrowym rozsądkiem.

ocenił(a) film na 3
Artur7335

No cóż, chyba różnie rozumiemy zdrowy rozsądek

Krzypur

Uważasz że fanatyzm religijny jest zdroworozsądkowy?

ocenił(a) film na 3
Artur7335

Tak jak myślałem - nie rozumiesz niczego.

Krzypur

Odnoszę identyczne wrażenie w stosunku do Ciebie.

ocenił(a) film na 3
Artur7335

Nie, nie rozumiesz, o czym piszę. Fanatyzmy są rozmaite, każdy jest zły. Chodzi mi o wybór - czy mówi do mnie spory idiota z Kaszub, czy mniejszy idiota z Warszawy.

Krzypur

W filmie jest pokazany fanatyzm religijny, ja odniosłem się do J. Kaczyńskiego bo jest fanatykiem religijnym. Ty mi tu wrzucasz DT który nie ma nic wspólnego z fanatyzmem religijnym. Masz rację, nie rozumiem o czym piszesz bo to co napisałeś nie ma absolutnie nic wspólnego z zagadnieniem jakim jest fanatyzm religijny.

dzyniu88

Do dziś tak jest w islamie.
Burka na łeb i morda w kubeł bo dostaniesz kamieniem za obrazę proroka

ocenił(a) film na 3
dzyniu88

Dzisiaj jest dokładnie tak sam, "Wam" ludziom oświeconym wydaje się, że tak musi być bo nikt wam nie pokazał, że może być lepiej. Nikt was nie nauczył myśleć w szkole.

dzyniu88

A dzis? Przeciez to nie minelo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones