PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200939}

Węże w samolocie

Snakes on a Plane
4,1 21 000
ocen
4,1 10 1 21000
4,1 8
ocen krytyków
Węże w samolocie
powrót do forum filmu Węże w samolocie

Później jednak obejrzałam film o mrówkach na pustyni i się załamałam. A na koniec to... Do klasyków kina Z, które czasem dla jaj można obejrzeć, bym tego nie zaliczyła.. Węże, gł. kobry, które atakują z premedytacją, odgryzają sutki, penisy i wchodzą do głowy przez oczodół.. Na litość boską......!!

dzina26

Jeden z gorszych filmów jaki obejrzałem, ale znany mi jeszcze przed tym zanim go( wczoraj ) obejrzałem. Negatywny wydźwięk tego filmu sprawia, że wielu z nas zna go i pamięta o nim nawet bez potrzeby oglądania. Nie raz słyszałem zwrot - "Nienawidzę pieprzonych węży w samolocie" - coś w tym stylu :)) Nie obejrzałem do końca, nie dałem rady, ale jednego jestem pewien, nie powtórzę tego już nigdy.

ocenił(a) film na 3
sebawasik

do momentu pojawienia się zboczonych węży nie było tak najgorzej ale potem to już jakaś pomyłka. Nie wytrwałam do końca.

ocenił(a) film na 7
dzina26

A mnie film bardzo przyjemnie się oglądało. Nie wiem, może mam dziwne poczucie humoru, ale mnie takie filmy bawią dużo bardziej niż parodie w stylu Epic Movie. Już wiele osób pisało, że film zrobiony dla jaj itd. nie ma co się rozpisywać. Świetna rola Samuela, "zapnijcie pasy, otwieram cholerne okna". ;)

dzina26

ruiny byly zajebiste xd

dzina26

powiem szczerze dawno nie widziałem takiego gówna!

użytkownik usunięty
dzina26

Ruiny to mój prawie ulubiony horror -,-

ocenił(a) film na 4
dzina26

ja "Węże w samolocie" oceniłem jako komedię i dlatego 4/10 poszło :) poziom absurdu w tym filmie był niesamowity (sam początek mówi za siebie... mafia pakuje do luku bagażowego wszystkie najbardziej jadowite węże świata żeby zabić świadka koronnego) :D

dzina26

http://www.filmweb.pl/film/Opona-2010-564186

to jest dopiero szczyt absurdu ;-)

pawelrola

Już mi się podoba :D jak tylko mi się uda, obejrzę na pewno. Tylko bez popcornu, żeby się nie zadławić... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones