PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186906}
7,5 80 tys. ocen
7,5 10 1 80227
7,1 26 krytyków
Volver
powrót do forum filmu Volver

zastanawia mnie tylko

ocenił(a) film na 8

skąd mężczyzna wie tak wiele o tajemnicach kobiecego charakteru

ocenił(a) film na 9
ngooo

może wychowywał się wśród kobiet wielu pokoleń. :)

ocenił(a) film na 8
ngooo

Bo jest gejem

ocenił(a) film na 10
TheRychu

Chociaż jest gejem (sprawdzałam ;) ) to geje trochę inaczej myślą niż kobiety......

Annodomini

inaczej myślą, ale doskonale rozumieją.

TheRychu

Jest gejem?! To faktycznie dużo wyjaśnia. Mimo wszystko jest doskonałym teoretykiem ;)). Uwielbiam go. A Volver to wspaniały film! Tak w ogóle, czy nie uważacie, że scenia z sikającą Penelope nie jest piękna?

ocenił(a) film na 8
Nataliiaa

u niego nawet najbardziej ohydne sceny są piękne

TheRychu

Mi ten film przypomniał troche wenezuelskie seriale z młodości ;-D

ocenił(a) film na 8
ngooo

Być może mężczyźni heteroseksualni postrzegają kobiety przez pryzmat m.in. ich seksualności, co stanowi swoistą zasłonę i dopiero brak tej zasłony (spojrzenie czysto nieseksualne) pozwala doświadczyć kobietę w jej pełni mając jej atrybuty za składowe jej istnienia, a nie drogę uwodzenia i tak oto bez zbłądzenia w zmysłowym labiryncie Almodovar zgłębia tajniki kobiecej duszy? I robi to lepiej niż kobieta, bo nie będąc nią nie rywalizuje o swoje miejsce wśród nich, co by również nie dopuszczało do niego prawd dotyczących jednostki. Lawiruje gdzieś po pomiędzy męską energią a kobiecą.

ocenił(a) film na 8
papuletka

Ciekawa teoria a propos mężczyzn homoseksualnych, godna poparcia. Kobiety lubią wchodzić w przyjaźnie z gejami, ze względu na to zrozumienie z ich strony. Dziękuję za podzielenie się teorią 'papuletko''.