PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683632}
6,4 11 036
ocen
6,4 10 1 11036
Veronica Mars
powrót do forum filmu Veronica Mars

Przyznaje bez bicia, że czekałam na ten film baardzo długo i chyba po raz pierwszy miałam całkowitą
pewność, że nie będę rozczarowana. Obejrzenie tego filmu było jak podróż w czasie,
przypomniałam sobie jak bardzo kochałam oglądać ten serial, jak bardzo bawi mnie poczucie
humoru głównej bohaterki i jak wszystko się zmieniło. Ludzie którzy oglądali go podobnie jak ja
będąc nastolatką zrozumieją jak fajnie jest zobaczyć ulubionych bohaterów, którzy podobnie jak my
po prostu dorośli.. poważnie pełno śmiechu, dobrej akcji i wzruszenie. Każdy fan Veroniki Mars
musi obejrzeć ten film :)

ocenił(a) film na 9
kaasia_15

Całkowicie się z Tobą zgadzam. To jak powiew naszych nastoletnich lat w dorosłości . Zaczynaliśmy to oglądać w zasadzie 10 lat temu, a mimo wszystko, gdy znaczna część fanów jest już dorosła, na wieść o filmie rzuca się do kompa, żeby tylko poszukać i obejrzeć, aby wrócić razem z ulubionymi bohaterami na te ulotne niespełna dwie godziny do czasów gdzie wszystko wydawało się być takie proste :) A jak ktoś wyłączył film dopiero po ostatecznych napisach to miał dodatkowo okazję przypomnieć sobie kilka historii kręcących się wokół genialnych Loganowskich wersji automatycznej sekretarki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones