PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683632}
6,4 11 036
ocen
6,4 10 1 11036
Veronica Mars
powrót do forum filmu Veronica Mars

3/10

ocenił(a) film na 3

Serial w postaci filmu... beznadzieja kompletna... nie podobało mi się w ogóle... nudne, słabo nakręcone... film tylko dla fanów Veronica Mars...

ocenił(a) film na 4
reptile2006

dokładnie, serialu nie oglądałam, ale wyjątkowo nudny, przewidywalny, typowo telewizyjny film, nic ciekawego :/ po opiniach spodziewałam się czegoś lepszego...

ocenił(a) film na 10
reptile2006

Ci którzy nie oglądali serialu i nie pokochali Veronici nie docenią tego, że się pojawiła :) end of story.

luckypotatoe

Ja oglądałem serial (z tego co pamiętam, to sezony 1 i 2 były najlepsze [ ale reszta też całkiem fajna] ), natomiast film uważam za badziewny.

ocenił(a) film na 10
upi00r

Prawdą jest, że film nie był najwyższych lotów, może i był przewidywalny, albo nawet badziewny. Mógłby być jednym z odcinków i tak go traktuję. Jak pożegnalny odcinek z Veronica w akcji :) miło było ją znów zobaczyć w tej roli i popatrzeć jak rozwiązuje zagadkę kryminalną :) nie ma się co zachwycać, ale dobrze popatrzeć :)

ocenił(a) film na 5
luckypotatoe

Dokładnie - można obejrzeć z sentymentem. Serialu już zbytnio nie pamiętam i chyba też dla takich widzów jak jak wprowadzono taką miejscami łopatologiczną narrację. Ale to w końcu tyle lat minęło. Jednak fajnie, że projekt udało się zrealizować - to taka ciekawostka sama w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones