PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 143 330
ocen
6,8 10 1 143330
4,1 25
ocen krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

Jest to chyba najgorzej zapowiadający się film tego roku.Obsada jest wręcz żenująca a sam pomysł na to szkaradzieństwo i dobór efektów w tym marazmie nie przekracza umiejętności malarskich człowieka z ery paleolitu a i dodając na koniec to sraka z końskiej dupy kucyka pochodzącego z mojej stadniny w Jarocinie wygląda lepiej niż ta kupa, która ma imitować meandry kostiumu Venoma.

Xx_Joker_xX

Zgadzam się w stu procentach.

Xx_Joker_xX

Największą żenadę to masz w avatarze.

starboy

A ty patrząc w lustro chłopczyku.

Xx_Joker_xX

No gdybym wyglądał tak jak Ty to rzeczywiście by była żenada, tak jest ideał. Ty dawno wszystkie lustra pobiłeś bo wyglądasz jak Gollum i chowasz się przed światem, na dodatek masz najgorszego pseudo Jokera w historii w swoim avatarze, więc się lepiej nie udzielaj pajacu.

starboy

Dzieciaczku, odejdź stąd, bo zrobisz sobie krzywdę jeszcze takimi durnowatymi komentarzami. Wyglądam jak młody bóg, więc nie trafiłeś z oceną mojego wyglądu. A teraz wybacz mi, idę zmiażdżyć kolejnego parobasa Twojego pokroju. Pozdrawiam.

Xx_Joker_xX

Szybko zmieniłeś avatar frajerze. Ty już dawno sobie ją zrobiłeś, a teraz widać jaki jest tego efekt po tym co wypisujesz, ubierz jakąś maskę i idź w końcu po leki. Sny się nie liczą. Zmiażdżyć to jedynie możesz samego siebie, co zresztą już Ci się udało, nie przypisuj mi swojej ksywki.

starboy

Zadam Ci jedno pytanie, zanim zaczniemy - jesteś ułomny? Bo wiesz, nie wypada pomiatać na lewo i prawo ludźmi ułomnymi, a dałeś mi pewne wskazówki, że być może chorujesz na coś poważnego.

Xx_Joker_xX

Co ty pitolisz, ktos ci zaplacil za to co mowisz ? Najlepszy zapowiqdajacy sie film 2018 roku, ty to stary szprych jestes to wyp09876 ogladac klan albo m jak milosc. Jak cie takie filmy nie ciekawia ( typy marvel dc ) to sie nie wypowiadaj bo zasmiecasz forum.

Do avengers infinity war nikt sie nie przyczepil ze zla grafika a tutaj fala hejtu, ja nie wiem o co wam chodzi, venom graficznie wyglada mega. Zobaczymy tutaj rozrobe.
I co ze aktorzy do du6t ? Ty wiesz chociazby kt to tom hardy ? Wirtuoz aktorstwa, jeden z najlepszych aktorow dzisiejszych czasow. Gwiazda takich filmow jak mad max, bronson czy batman mroczny rycerz 3.

Jak sie nie podoba, nie twoj gust to wyjazd. Jak wyszedl jakis grey to ja nie zasmiecalem i nie robilem gowburzy jaki to badziew. Ty tez nie rob, jak i cala reszta

Zuzmati

Po to jest to forum, by oceniać, dzieciaczku. Każdy ma prawo ocenić i wyrazić swoją opinię, więc wyjazd ze swoimi nic nie wartymi poglądami.

Zuzmati

Po pierwsze to zalecam nauczyć się pisać, więc jeśli chcesz mogę ci podesłać słownik ortograficzny do tej twojej meliny a następnie zalecam zwracać się z poważaniem do swojego Pana , którym jestem ja jeśli byś nie wiedział kmiocie.Następnie filmy dla wieśniaków takich jak ty nie są w moim guście i mam się prawo na ten temat wypowiedzieć a pisanie mi wyjazd jeśli o to chodzi jest jednym z największych błędów jakich popełniłeś w tym swoim marnym zasranym łajnem życiu wiejski głupku.Lecz ostatecznie zalecam zamknięcie tego swojego ryja z którego cuchnie 3 dniowym klopsem od babci Krysi oraz rozmyśleniem tego co napisałeś chłopczyku i przeproszenie swojego mistrza ,czyli MNIE na kolanach.

Xx_Joker_xX

Spojrz na swoj komentarz i ty chcesz mnie pouczac ?

Napisalem prawde, nie jestes fanem marvela, nie masz pewnie zielonego pojecia co to za postac, nie masz tez pojecia o aktorach, bo pisanie ze aktorzy sa chvj0wi kiedy wsrod nich jest tom hardy to idiotyzm idiotyzmu i nieznajomosci dzisiejszego kina.

Spierd414j bo sie wypowiadasz a nie masz bladego pojecia o tej postaci i o fabule.

Ten film to cudo i na to czekaja fani marvela.
A wy typowe polaczki "nie wiem ale sie wypowiem"

Zuzmati

cudo? chyba tylko dla takiego dziwnego chłopaczka jak ty
jesteś żałosny i tyle Ci powiem, następnym razem nie będę taki miły

Zuzmati

Tak moją należnością jest pouczanie takiej ciemnej masy jaką jesteś ty marny człowieczku.Po pierwsze "nie jesteś fanem marvela" co to ma z tym wspólnego prymitywie??? właśnie nic film jest żenujący, a podstawieni aktorzy w nim są na poziomie twojego odpisywania, czyli jak już możesz się domyślić tym ptasim móżdżkiem bardzo bardzo słabym........ :).Mam pojęcie o fabule tego filmu większe niż ten twój mały kalafior ,który posiadasz zamiast mózgu może sobie pomyśleć , a pisanie mi "Spierd414j" jak jakiś australopitek , który dopiero co wypełzł z tej swojej nory jest żałosne i wręcz śmieszne.Dodając "Ten film to cudo i na to czekają fani marvela." , jeśli twoim zdaniem cudem jest ten film to nie zdziwię się jeśli kiedyś ptak nasra ci na ten pusty łeb i stwierdzisz o matko bosko sos czosnkowy pada z nieba mniam mniam...

ocenił(a) film na 4
Zuzmati

Fani marvela czekali na Venoma z kategorią R a nie PG-13 które dostaną od scenarzysty który stworzył "Niesamowity Spider-man 2". Niestety czuję że to będzie kolejny film pokroju szybkich i wściekłych gdzie wszystko co się dzieje na ekranie jest z dupy wzięte, nie ma kompletnie sensu. Mam nadzieję że się mylę.

ocenił(a) film na 4
Zuzmati

Piszcie na temat filmu a nie przepychanki slowne i chyba nie takie cudo.

Xx_Joker_xX

I jakie bledy ? Specjalnie nie robie znakow polskich

Zuzmati

Ty jesteś specjalnej troski przez to nie potrafisz zrobić znaków POLSKICH.

ocenił(a) film na 5
Xx_Joker_xX

ten film powinien zostać utrzymany w konwencji mrocznego rycerza, im mniej komiksowy by był tym lepiej, a tak mamy co mamy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones