PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643860}

V/H/S

5,7 10 136
ocen
5,7 10 1 10136
5,3 9
ocen krytyków
V H S
powrót do forum filmu V/H/S

Pierwsza historia jest fantastyczna od początku do końca .Druga zapowiadała się nieźle ale spaprali zakończenie trzecia chmm od początku beznadzieja czwarta kompletnie nierealna fabuła ciekawa ale zachowanie głównej bohaterki jak i gości kompletnie debilne piąta historia moim zdaniem bardzo dobra początek nie obiecujący ale końcóweczka świetna .Historia przewodnia jakaś taka nijaka niestety .Miała być spoiwem ale sama w sobie nic nie wnosi .Na dodatek nie wiadomo kto włączył ostatnią kasetę .Cztery główni bohaterowie a piątą co ten trup co tam siedział ?????

ocenił(a) film na 5
terron

Widziałem dawno temu dwa filmy tego typu czyli Cannibal Holocaust 1980 i Blair witch project 1999.
Potem jeszcze Rec oraz Paranormal Activity więc produkcje tego typu już mnie ani nie grzeją, ani ziębią,
tym bardziej że VHS jest jak dla mnie zbyt amatorszczyzną :)

ocenił(a) film na 7
returner

Mi taka forma filmu bardzo się podoba .Jeśli jest dobrze zrobiony naprawdę można się wczuć w wydarzenia .Oczywiście nie zawsze to wychodzi .

ocenił(a) film na 5
terron

Ogólnie najbardziej do mnie przemawia azjatyckie kino grozy ze względu na
klimat, tajemniczość, stopniowe budowanie grozy.
Amerykanie stawiają od dawna głównie na hektolitry krwi i tanie sztuczki, dlatego zostali mocno w tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones