PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643860}

V/H/S

5,7 10 tys. ocen
5,7 10 1 10237
5,3 9 krytyków
V H S
powrót do forum filmu V/H/S

Skype

ocenił(a) film na 8

O co chodzi w tej historii o tej parze rozmawiającej ze sobą przez skype, zupełnie jej nie
skminiłem. Jakieś dzieci, tam małe latały, ten koleś wyjął jej z pod skóry jakieś ufo czy co to było.
jakieś dziwne to.

what_tha_fuck

Gościu okłamywał swoją siostrę (albo kogoś bliskiego z dzieciństwa, nie było dokładnie wyjaśnione, powiedziała tylko o rozdzieleniu ich w wieku 12), że przebywa w chicago , czy tam bostonie. W rzeczewistości siedział w jej mieszkaniu, schowany w jakimś pomieszczeniu i czatował z nią na wideokonferencji. W jej mieszkaniu znajdowały się zjawy, które wszczepiły jej jakiś płód (nie człowieka). Z nastepnej konferencji dowiadujemy się, że kobiet "nosicieli" było więcej.

DaVoskDocta

Oni byli "parą", ona gadała że nie zasługuje na niego i co jeśli będą chcieli mieć dzieci. Chociaż on może przebywał w tym samym budynku, bo raczej średnio w jej mieszkaniu, musiał mieć blisko do wszystkich "nosicielek" :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DaVoskDocta

Wiem, że te wiadomości dawno były napisane, ale co trzeba mieć w bani, aby uznać laskę za siostrę, kiedy ona pokazywała mu cycki Oo Fajne relacje xD Musiałam to skomentować :P

Melchan

tez to dla mnie było dziwne, ale dialogi wskazywały na jakiś poziom pokrewieństwa czy czegoś takiego....

what_tha_fuck

Wydaje mi się, że to byli kosmici ponieważ, gadali innym językiem i robili jakieś eksperymenty z ciążą pozamaciczną. A ten teleporter z lasu to był jakiś byt, który władał czasem ;-)

ocenił(a) film na 8
indk

Nie ma co film był kozacki ! Czekam na dwójke :)