PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521911}

Uwodziciel

Bel Ami
5,3 20 507
ocen
5,3 10 1 20507
4,5 8
ocen krytyków
Uwodziciel
powrót do forum filmu Uwodziciel

Świetny film

użytkownik usunięty

o egzystencji ludzkiej. ukazuje oblicze życia, gdy miłość zostaję zepchnięta na drugi plan a role
przewodnią w życiu stanowią pieniądze. gra aktorska rewelacyjna. Pattinson niczym Pan na
salonach. Oszałamiający film. Świetne sceny, które zmuszają naszą podświadomość do
głębokich przemyśleń. Scena z karaluchem, którego Georges po prostu usuwa, życząc mu
śmierci zostaję następnie ukazana jako zgon Charlesa Forestiera. Na początku odnosi się
wrażenie, że Georges który nie poznał jeszcze smaku bogactwa szuka osoby bliskiej. Jest
samotny. Później jedna okazuje się, że liczą się dla niego tylko pieniądze. Nie chce skończyć jak
własny ojciec. W ostatniej scenie filmu nie wiem czy trafnie, lecz zauważyłem, że po przysiędze
małżeńskiej i wyjściu z kościoła zamierza nadal prowadzić bujne życie towarzyskie i otaczać się
kochankami. Zwłaszcza jedną... Clotilde. Jedyne pytanie, które nasuwa się znacząco. Jak to
wszystko się skończy? To dobre pytanie.

ocenił(a) film na 8

Ladnie to napisales. Ja tez odnioslam takie wrazenie. i podoba mi sie przedstawienie malzenstwa jako rownosc i partnerstwo. Nie ma miejsca na zazdrosc, znaczy tez ze nei ma miejsca na uczucia. Malzenstwo to biznes. Nie znacyz jednak ze ma sie to odbywac bez przyjemnosci. Scena z karaluchem znakomita, ostatnia scena..mam wrazenie ze Pattison mial chwile słabosci czy dobrze zrobil , jakies uczucia pogardy dla samego siebie, ale po usmiechu Clotilde uswiadomil sobie ze jego decyzja byla wlasciwa.

Przykre jest zycie...ale czy tak nie jest .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones