PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867}

Utalentowany pan Ripley

The Talented Mr. Ripley
7,4 96 421
ocen
7,4 10 1 96421
7,1 32
oceny krytyków
Utalentowany pan Ripley
powrót do forum filmu Utalentowany pan Ripley

Coś fajnego jest w filmie ale szczerze powiem że liczyłam na więcej... Nie wiem w zasadzie czego mi zabrakło ale czegoś z pewnością. Niby fajny film, wciąga ale nie zapiera tchu... 7/10 :)

użytkownik usunięty
Monia_59

Ehem... Dokładnie :). Coś w nim jest, ale czegoś nie ma i w sumie to jest taki film raczej na jeden raz.
Damon dobrze pasował do głównej roli, miał takie spojrzenie psychopaty. Reszta też nieźle grała, czasem nawet wyskoczył ładny widoczek (zdjęcia niczego sobie). Film w sumie ciekawy, ale na pewno nie porywający. Aha, no i dobrze wyreżyserowany, w końcu to Minghella. Można obejrzeć, ale nie spodziewać się niczego wielkiego. Dla mnie 4-5.

ocenił(a) film na 9

a ja dzięki temu ,że czegoś mi w tym filmie zabrakło uważam go za bardzo dobry :- ) Być może właśnie takie było zamierzenie reżysera - niedokończone zakończenie. Bo chyba właśnie ono sprawa lekki niedosyt . Można sobie pomyśleć : " jak to, jak oni mogli na to nie wpaść ,że to on jest winien. Przecież to całkiem oczywiste .. przecież cały ten jego plan podszycia się jest tak płytki i naiwny, że powinni go zamknąć ". I właśnie to sprawia ,że ten film jest niekompletny , a z drugiej strony tak intrygujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones