PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539594}

Uprowadzona 2

Taken 2
6,7 135 tys. ocen
6,7 10 1 134824
5,6 14 krytyków
Uprowadzona 2
powrót do forum filmu Uprowadzona 2

Bardzo kiepski film.

ocenił(a) film na 2

Bardzo nieudana kontynuacja, mierna próba powtórzenia całkiem niezłej pierwszej części. Niemiłosiernie głupi scenariusz, kretyńskie dialogi, kiepsko nakręcony, kamera okrutnie skacze z ujęcia na ujęcie, przez co praktycznie nic nie widać. Sceny walki i strzelanin jak z filmów z JCVD z ostatnich lat :) Nie zobaczycie tu fajnych pościgów, jakiś mocnych scen mordobicia itd. Nakręcono go typowo pod mega mało wymagających widzów, których nie drażnią nielogiczności i absurdy scenariusza oraz ogólna niedbałość wykonania.

Qba

Zgadzam się. Nie dorasta do pięt pierwszej części. Lubię oglądać filmy sensacyjne, a to był pierwszy od dawna na którym się momentami nudziłam i uśmiechałam z powodu absurdalnych scen... Córka aka Taxi Driver, rzucająca granatami po mieście :D... Albańczycy w Albanii na Albańskim pogrzebie Albańczyków gadający między sobą po angielsku... Liam Neeson też zawiódł... Były agent CIA, pracujący jako ochroniarz ważnych ludzi, a brzuch piwny jakby siedział codziennie na kanapie i nic innego nie robił :P. W ogóle jakoś tak ciężko, powolnie i ociężale grał, że nawet szybkie skakanie kamery nic nie pomogło... Jeśli podobała wam się pierwsza część, nie oczekujcie nie wiadomo czego, bo dwójka po prostu jest słaba.

ocenił(a) film na 3
betoniarka_

Tak, tak i jeszcze raz tak! Ja podsumowałam ten film jednym słowem: "przesada". We wszystkie strony przesadzili - córka, cała historia, stary i nieprzygotowany fizycznie Liam Neeson... Jedyny plus to szybki montaż, dzięki któremu 90 minut mija jak z bicza strzelił. 3/10, nie więcej.

użytkownik usunięty
Qba

A tymczasem na IMDB: Ratings: 7.9/10 from 5,102 users

ocenił(a) film na 3

Mając około 3,100 głosów miała średnią 8,4- jeśli więc wzrost głosów 2 tys. użytkowników powoduje spadek aż o 0,5 oceny, to coś jest na rzeczy...

ocenił(a) film na 7
Qba

Co chcesz od filmow JCVD z ostatnich lat? To właśnie w 2011 i 2012 zrobil dwa z najlepszych filmow w swojej karierze (Six bullets i krzyzowy ogien) Proponuje sie zapoznac z tematem zanim zaczniesz tak pisac. Faktycznie, mial swoje slabsze lata jesli chodzi o filmy, ale teraz wraca do najwyzszej formy.

ocenił(a) film na 2
gerwazy_3

Film którego budżet wynosi 80 mln dolarów( tak podaje IMDB) i skierowany jest na ekrany kin całego świata, wygląda jak produkcja za parę baniek wydana tylko na dvd i może do kilku kin. O taki rodzaj porównania mi chodzi.