PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668399}

Uniewinniony

Reasonable Doubt
6,3 17 143
oceny
6,3 10 1 17143
7,0 2
oceny krytyków
Uniewinniony
powrót do forum filmu Uniewinniony

co mogę powiedzieć,film pierwsze 30 min.ok napięcie film się rozkręca ciekawie się ogląda.ale jest zbyt krótki.bo
moim zdaniem od momentu gdy prawnik trafia do więzienia.tam zaczyna się już szybka gadka,udaje mu się tak łatwo
uciec,kontra z Samuelem ,rach ciach ciech szybka rozkminka o życiu,chwilka grozy i pif paf ...........i już wszystko
kończy się dobrze.a gdyby tak od momentu aresztowania ,prawnika dociskali,dowody w koncu wskazywały na
niego..mogła by być rozprawa przeciwko niemu,nawet mogłby być skazany,na 20 lat,życie mogło by mu sie
zawalić,żona chciałby go zostawić za zabicie człowowieka i jeszcze zadzwonił by Samuel i na dobitke go postraszył
że zabije wszytkich których kocha.wedy nasz bohater mógł by uciec w jakikolwiek sposób i wtedy go dorwać,Samuel
mógłby uprowadzić żone a dziecko zostawić w domu.Prawnik mogł by znaleśc dziecko i wiadomośc gdzie jest jego
żona....i coś tam dalej,nawet mógł by zabić ta żone,on został by sam z dzieckiem a film zostawiłby przemyślenia na
koniec. do czego może doprowadzić jedna jedna zła decyzja,nieodpowiedzialności ..np.jazda po pijaku,ile tak na
prawde można przez to stracić....nie tylko wolność,no nie wiem .jak dla mnie za szybko się skończył.

ocenił(a) film na 4
iwcia123

Moze to i dobrze,że tak szybko się skończył co by nie wymyślili to i tak wyszedłby gniot.

ocenił(a) film na 8
aronn

Dobry film był , bardzo fajnie się oglądało . Może zbyt skomplikowane dla Ciebie to było ?

ocenił(a) film na 4
soviet100

Właśnie za bardzo naiwne to kino naprawdę niskich lotów wierz mi....

ocenił(a) film na 8
aronn

Wciągający był tylko ta końcówka zepsuła wszystko wg mnie

ocenił(a) film na 5
iwcia123

dla mnie juz calutki film zepsul trailer, ktory pokazywal clay sens filmu. Moim zdaniem za szybko bylo pokazane prawdziwe oblicze Davisa. Film bylby duzo ciekawszy gdyby na poczatku przegral sprawe, Brockden probowalby to naprawic a dopiero pozniej odkryl prawde o Davisie. I moim zdaniem szczesliwe zakonczenie nie pasuje do tego filmu. No ale to tylko moje odczucia

bbiel

najgorsze jest to że pomysł był świetny,na początku zaczynasz się wkrecac,w połowie przewidujesz wszystko,pod koniec myślisz że przynajmniej końcówka bedzie dobra i mocna a tu psikus i po obejrzeniu czujesz zawiedzenie i stracony czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones