PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 507
ocen
6,5 10 1 30507
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Bardzo mi się podobała muzyka w tym filmie. Świetnie dobrane utwory. Aktorzy super,widać efekty treningów. Na film poszłam ze względu na komentarze osób,które już były bo jakos nie ciągnęło mnie do tego tematu. Nie zawiodłam się. Naprawdę fajna akcja i do samego końca trzymała w napięciu.

ocenił(a) film na 7
a_g_85

tez mi sie bardzo podobal utwory swietni dopasowane do akcji i sytuacji w filmie ;) jak oceniasz zakonczenie ?

ocenił(a) film na 9
iamsexyandiknowit

Początkowo byłam niezadowolona. Bo w sumie to wyszło tak nienaturalnie z tą córką. Ale sama końcówka i ta wizja czystej satysfakcji ze sportu mi się podobała.

ocenił(a) film na 7
a_g_85

Najlepsza jest muzyka podczas treningu. Może wiesz gdzie ją mogę posłuchać?

ocenił(a) film na 9
olson80

Dyjak to był z tego co kojarzę :) chociaż tak dawno to było ze już konkretnie muzyki z treningu nie pamietam :)

ocenił(a) film na 7
a_g_85

Dyjak to był w innych momentach a podczas treningu był super kawałek, taki bardziej instrumentalny... Zobacz sobie, polecam :) No nic. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
a_g_85

Znalazłem !!!!! :)
https://www.youtube.com/watch?v=DD65K4VR6Lw

ocenił(a) film na 4
a_g_85

Co do muzyki to nie do końca się zgodzę Czasami owszem fajnie pasuje ale są momenty gdy kawałki aż tak przerysowują scenę że aż niedobrze się robi jak od nadmiaru lukru Chodzi mi o takie "sentymentalne sceny" typu gdy siedzą z bratem i piją na podwórku itp. Dla mnie zgrzyt w tych momentach ale w innych fakt - była niezła muza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones