PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 30 010
ocen
6,7 10 1 30010
7,3 17
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Miałem nadzieję, że coś się będzie działo. Początek nawet intrygujący... myślałem, że będzie tajemniczo, że zaraz się rozkręci, że na pewno coś mnie zaskoczy. No i zaskoczyła. Wydumana, naciągana historyjka pana mieszkającego w łódce na drzewie... Rozumiem fascynację młodych chłopaków pseudo Robinsonem Cruzoe, zauważyłem sytuację rodzinną jednego z nich usprawiedliwiającą poniekąd jego poczynania. I co? Nic. Całość przeciętna, bo reszta wątków kiepska. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 6
Verseau_3

Ja dałem 6/10 ogólnie film nawet niezły tylko taki jakoś nużący i meczący myślałem że będzie lepszy.

ocenił(a) film na 8
Verseau_3

Czy wydumana historyjka?Raczej odwrotnie bardzo wiarygodna a czym bardziej wiarygodna historia przedstawiona tym bardziej niestety film moze byc dla kogoś "nudny"to taki efekt uboczny najlepiej to zbilansować,wyważyć i tu przyznam sie szczerze,że się udało bo przecież na końcu jest dość dramatycznie,są również emocje,juz bałem się,ze do tego nie dojdzie tak więc nie narzekajcie.

Verseau_3

Muszę się z Tobą zgodzić w 100% - straszna nuda, aż przysnąć można od tych opowieści na barce, film przerwałem w połowie, bo jego monotonia mnie po prostu sprowadziła na kanapę i poduszkę...

ocenił(a) film na 8
n0h4ck

do pewnego kina trzeba dorosnąć.

aronn

albo być nadwrażliwcem...

ocenił(a) film na 4
aronn

Nie cierpię jak ktoś tak mówi, trzeba dorosnąć... co to znaczy? Do czego? Albo się coś podoba albo nie. Mnie się też nie podobał i nie pomoże tu kreowanie na ambitnych - aktorów, którzy dotychczas grywali głównie w romantycznych komedyjkach. Nie wystarczy wymazać ich błotem, dodać do tego krzywe zęby i tłuste włosy i - tadam - mamy ambitne kino. Mnie też zanudził ten film, mimo że kocham nudne kino :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones