PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11312}

Uciekinier

The Running Man
6,7 27 965
ocen
6,7 10 1 27965
5,9 13
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Super kino;]

ocenił(a) film na 8

Ten film mógłbym oglądać wiele razy.Kiczowaty?Tandetny? Przecież taki właśnie miał być;dd
Sceny z Arnoldem świetne,potwory wystrojone jak na Haloween;]] Ale to właśnie w tym filmie jest
piękne.Mogli darować sobie ten pocałunek na koniec ale wybaczam;]]

fauzi

a co z piłą? - przerznął sprawę ;) klasyka lat 80, kultowy Arni, akcja, którą znowu oglądamy płynnie! Tamte lata to gigantyczne zapotrzebowanie na scfi, terminator, predator i pamięć absolutna, to musiał obejrzeć każdy! Arni ze swoją muskulaturą był gwarantem, że znowu pokaże nadludzką siłę w walce ze złem! Ze złotych malin pewnie zrobiłby lepszy sok niż robi Tymbark ale kino wymagające od tego luźnego dla każdego w kapciach na sobotni wieczór, potrafiło przykuć pół Polski przed ekran TVP1 , popatrzmy na te filmy z dystansem, z realnym czasem produkcji i ówczesnym stanem posiadania typów od efektów specjalnych!

ocenił(a) film na 10
fauzi

fauzi powinienes miec nick Mark Henry :) zartuje oczywiscie :) elmo zgadzam sie to kultowy film jeden z moich ulubionych obok oczywiscie predatora,terminatota i pamieci absolutnej,fauzi RYBACK!! FEED ME MORE FEED ME MORE!! :)

ocenił(a) film na 8
CzerwonyMario

A wiesz ja mam konto od b.dawna i już nie chciało mi się nicka zmieniać;p
A Marka uwielbiam.Choć i do Rybacka nic nie mam.Podnieść prawie 200 kilo żywej wagi to tez zasługuje na szacunek;]
btw.A FEED ME MORE to ja mówie jak pensje dostaje;d

ocenił(a) film na 10
fauzi

hehehehehhe tez tak zaczne mówic do szefa:D pozdrawiam trzymaj sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones