PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11312}

Uciekinier

The Running Man
6,7 27 965
ocen
6,7 10 1 27965
5,9 13
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Dobry film.

ocenił(a) film na 7

Oglądałem go dziś na TVN 7 z zainteresowaniem. Muszę jednak przyznać, że naprawdę trudno
nazwać to ekranizacją. Czytałem książkę wcześniej i jedyne zgodne rzeczy to: główny bohater i
istnienie gry "Uciekinier". Na tym podobieństwa się kończą. Jednak oceniam film 7/10, ponieważ
trzymał w napięciu i naprawdę był dobrze zrealizowany.

ocenił(a) film na 7
pacititus555

Liczyłem na duuużo więcej badziewnych efektów specjalnych ale okazało się że aż tak ten film się nie zestarzał, tylko te porażenia prądem były słabe.
A sam film to bardzo dobre, klasyczne arnoldzisko, z fajnym pomysłem i z jajem. Też daję 7/10, choć żadnego napięcia u mnie nie wyczułem. ;)

ocenił(a) film na 7
Danio237

Może to tylko ja... Ja na filmach bardzo łatwo się "ekscytuję" ;)

ocenił(a) film na 7
pacititus555

e ekranizacjach chodzi głównie o to, żeby nazwisko znanego pisarza pojawiło się na plakatach, a co do filmu to moim zdaniem twórcy poszli w dobrym kierunku... no bo niby Arnie miałby chodzić z ciągnącymi się za nim flakami(swoimi) jak w książce? :D

ocenił(a) film na 7
yeticzek

No nieee ;D Ale nie spodziewałem się aż takiego odbiegnięcia od fabuły. Ale i tak film dobry.

ocenił(a) film na 7
pacititus555

Ja dałem 7 za sentyment. Wczoraj film widziałem po raz enty na tvn 7 i niestety muszę stwierdzić, ze rozbrajała mnie "głupota" niektórych aktorów, Szwarcuś zachowywał się tak jakby od samego początku wiedział, że wszystkich porozwala, brakowało dramatyzmu, bo jak ktoś zginął to na zasadzie "oj kolega zginął, biegnę dalej". Trochę to przypominało oglądanie gry komputerowej z mizerną grą aktorską - cóż wydaje mi się, że w obliczu przyszłej śmierci aktorzy powinni chyba bardziej dramatyzować i się bać? Ale mimo to klimat jest świetny, a 20 lat temu film był miodny i taki chcę żeby pozostał. S-f lat 80 to było to!

ocenił(a) film na 7
stadnicki82

Mnie też czasami gra aktorska kuła w oczy, ale jednak aktorzy wykonali swe zadanie w miarę prawidłowo. Tak jak napisałeś, brakowało trochę dramatyzmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones