PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 tys. ocen
7,3 10 1 85225
5,5 2 krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

omg!!

ocenił(a) film na 8

ostatnio oglądałam 3 metry na niebem i po prostu cały czas o nim myśle!! niesamowity film !! teraz tylko czekamy do 22 czerwca

ocenił(a) film na 8
Monia16_2

ja obejrzałam film jakieś 2 miesiące temu a nadal siedzi mi w głowie. tak samo jak książka która jest cudowna. też nie mogę się doczekać :DD

ocenił(a) film na 8
wyderka_filmweb

Ja mam dokładnie to samo!;p Cały czas o tym myśle i nie mogę przestać.Na dodatek po głowie cały czas chodzi mi piosenka z filmu "Tormenta de Arena"xD

ocenił(a) film na 8
Dagusia540

dokładnie własie slucham jej xd

ocenił(a) film na 8
wyderka_filmweb

naprawde film cudowny, wiem że strasznie sie zachwycam no ale naprawde ten film przebił wszystko!! idealny strasznie sie boje że zniszczą tą cześc co teraz wyjdzie!! mam nadzieje że bedzie z Babi ! wiecie może jak jest w książce??

ocenił(a) film na 8
Monia16_2

w książce on wybiera Gin ;((

ocenił(a) film na 8
kejt373

Właśnie ja się tego obawiam.Tak bardzo bym chciała ,zeby był z Babi!!!;p Wogóle to byłam zła ,że Babi jednak go zostawiła.Może miał agresje we krwi ,ale kochał ją jak nikogo innego pełnym sercem ;( Przynajmniej te 2 cześc jak już robią mogli by skończyć happy endem :D A wiecie ,ze Mario i Maria(Babi) w życiu prywatnym się spotykają?;D

ocenił(a) film na 8
Dagusia540

rzeczywiście szkoda że on nie będzie z Babi ale w drugiej książce Babi zmieniła się i nie była juz tą samą osobą co w "Trzy metry nad niebem". A co do tego że Mario i Maria się spotykają to nie wiedziałam :P

ocenił(a) film na 8
wyderka_filmweb

Ostatnio przypadkiem wpadłam na ten news xD Ja książki nie czytałam przyznam się bez bicia ;p

ocenił(a) film na 8
Dagusia540

ja cały czas mam nadzieje że jednak do siebie wrócą :D
czytałam na fb że Molina zastanawiał się nad innym zakończeniem także kto wie! ;)

ocenił(a) film na 8
kejt373

O tego nie wiedziałam ;P Teraz przynajmniej jest nadzieja.

ocenił(a) film na 8
kejt373

ja mimo wszystko w "Tylko ciebie chcę" bardzo polubiłam Gin i już mi Babi do Stepa nie pasowała tak jak kiedyś

ocenił(a) film na 10
kejt373

Może w tej wersji zrobią inne zakonczenie ;D

ocenił(a) film na 10
Monia16_2

ja tak samo jak zobaczylam zwiastun kontynuacji juz chce zobaczyc film! bo zwiastun rewelacyjny:)