PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 157
ocen
7,3 10 1 85157
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

jak można zmaścić świetną fabułę z pierwszej części w drugiej. ;/ Jestem tak bardzo zawiedziona,
z Gin ( która na pierwszej randce od razu wyskoczyła z sukienki) to już nie jest to samo. On z nią
nigdy nie będzie się czuł jak Trzy Metry Nad Niebem. Z Babi wszystko było niespotykane i
niezwykłe... Z Gin to już jest tylko.. w miarę zadawalające. ;/

ocenił(a) film na 8
TheTusiax

Zgadzam się z Tobą. Hugo z Babi łączyło piękne uczucie, prawdziwa miłość. W 2 części cały czas miałam nadzieję, że jakoś jeszcze się pogodzą, a tą irytującą Gin coś na ulicy trzaśnie. Strasznie mnie irytowała. Wielka szkoda, że Babi wzięła ślub, no ale jak już wspomniane było w filmie, uczucie porzucone po jakimś czasie się psuje aż w końcu znika. Hugo nie wiedział jak z nią już nawet rozmawiać. Wszystko spotkania, telefony nawet pogoda była przeciw nim. Szkoda, bo 1 część była świetna, a 2 to już nie to samo;(

ocenił(a) film na 9
ew2341

Babi nie wzięła ślubu. Jest błąd w tłumaczeniu, tam powinno być, że za 3 miesiące bierze ślub

ocenił(a) film na 2
TheTusiax

To zaprawdę jest przerażające...

TheTusiax

hahaha:D Post ten musiała pisać dziewica albo mezczyzna, ktory mial dziewice hahahah:D Z Gin nie bedzie sie czul jak trzy mtery na niebem haha:D tak, taaak :P bo przeciez to byl jej pierwszy raz, a podobno najbardziej sie go zapamietuje xDDD Przeciez oni do siebie nie pasowali.. Babi chciala na sile zmieniac Hache, a jak cos zrobil olewała go... nie kochala go takim, jakim byl w rzeczywistosci..co innego Gin.. oni sa do siebie podobni...i w dupie miala to czy sie z kims lał czy nie...

ocenił(a) film na 7
gela1612

gela1612 zgadzam się z Tobą w 100 % . Oglądałam pierwsza część i ciągle się zastanawiałam jak On może z nią wytrzymać.

egzorta

Dokładnie !!!! mialam to samo warzenie ;-)

gela1612

przypadkiem trafiłam na 1 cz. sądząc, że to "prawdziwy dramat", ale cóż oglądałam do końca i za ciosem 2 cz. także i mam dokładnie takie samo zdanie jak Wy:)

ocenił(a) film na 8
gela1612

Ja też wolałam 100% swojską Gin niż nadętą i wyrachowaną Babi. Ta część potwierdza tylko stare powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. W życiu się zmieniamy cały czas i kochać można kilka razy. Pierwsza miłość zazwyczaj jest zazwyczaj najintensywniejsza, ale nie oznacza to, że na zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones