PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618967}

Turbo

6,4 28 061
ocen
6,4 10 1 28061
6,8 6
ocen krytyków
Turbo
powrót do forum filmu Turbo

Ta historia jest tak głupia, że dla dorosłych będzie nie do przełknięcia, jest zbyt absurdalna i irytująca. Pamiętajmy jednak, że ta animacja powstała z myślą o małych dzieciach i myślę, że ma ona szansę im się spodobać.

ocenił(a) film na 10
blizzarder

no to jeszcze jestem malym dzieckiem

blizzarder

moj synek od tygodnia oglada na okrągło,jego mega ulubiona bajka

malDziony

Ta bajka jest naiwna, ale dzieci tego nie wychwyca, dlatego im sie spodoba. Ktos napisal fajne zdanie, ze Dreamworks tym razem nakrecil bajke tylko i wylacznie dla dzieci. Podpisuje sie pod tym obiema rekami.

blizzarder

Naiwna jest, ale mi się podobała. A dzieciństwo niestety mam już za sobą.

Ale może to wynikać z mojej bardzo dużej tolerancji na absurdy w filmach ;)

ocenił(a) film na 8
blizzarder

Pff byliśmy całą sporą rodzinką na Turbo i jakoś wszyscy się śmiali. Fakt, wersja z dubbingiem tragedia - ale wcześniej oglądałem z napisami z netu i po prostu nie wiem jak kogoś może nie rozbawić sposób, w jaki sparodiowano Harlem Shake (dat snail is fast) RR i L Jackson zarąbiści :D

Jedyne co mi się nie spodobało, i przez co wystawiam 8, zamiast 9 - to fakt zmutowania po "zalaniu" się nitrem. To akurat było strasznie idiotyczne... no ale późniejsze "Snail is fast" poprawiło mi humor na prawie godzinkę, i byłem bardzo pozytywnie nastawiony -rozśmieszała mnie ta animacja... scena po napisach też bardzo fajna, a puszczenie wspomnianej piosenki na sam koniec też było superowym rozwiązaniem.

W związku z powyższym polecam wszystkim - ale najpierw warto obejrzeć zwiastun :)

ocenił(a) film na 8
Artemisek

idiotyczny komentarz .... do założyciela, bajka świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones