PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142755}

Trzy metry nad niebem

Tre metri sopra il cielo
7,0 14 tys. ocen
7,0 10 1 14354
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

wiado ze film oparty jest na podstawie ksiazki, ale co wam sie bardziej spodobalo ksiazka czy film. w filmie wiele rzeczy bylo ominietych wiec ja osobiscie wole ksiazke.

ocenił(a) film na 4
mozetoja

jestem zdziwiona, bo przejrzałam wszytskie tematy i wiekszosc osób jest zachwycona filmem. i to nawet po przeczytaniu ksiazki.

nie rozumiem. osobiscie mialam najgorsze zdanie po obejrzeniu filmu, bo najpierw przeczytalam ksiazke, bylam zachwycona i tylko ona skłoniła mnie do zwrocenia uwagi na film, a to najwidoczniej był blad bo zupełnie inaczej sobie wszystko wyobrazalam a film tylko mnie rozdrażnił.

mistrzostwo swiata dla federico mocci za napisanie w szczegolnosci 'trzy metry nad niebem' ale film to jakas pomylka.

przynajmniej to mnie nauczyło zeby nigdy nie ogladac ekranizacji ulubionych ksiazek:)

użytkownik usunięty
mozetoja

Zgadzam się z @Feva.
Książka to arcydzieło, przeczytałam kilka razy i była zachwycona za każdym razem, ale film to jakaś pomyłka. Dużo rzeczy inaczej niż w oryginale, w ogóle jak czytałam to wszystko widziałam oczami wyobraźni, a film mi to wszystko zepsuł. Sztuczny taki, niejaki. Choć książkę uwielbiam, to filmowi nie dam więcej jak 4:(