PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 847
ocen
6,2 10 1 51847
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Straszna Kicha!!!

ocenił(a) film na 4

Masakra totalna, ocena max 4.5 widać ze rezyser upatrywal sukces tylko na obrazie 3D i jesli ktos sie jara na efekty to odrazu mowe ze dla mnie nie byly potrzebne, zreszta szukanie efektow specjalnych w filmie plaszcza i szpady mija sie z celem troszke. Juz nie wspomne ze film to stare odgrzewane kluchy, dodano raptem szkice da vinciego i latajace statki, wiec jesli dodano cos takiego oczekiwalem ze dodadza i inna fabule, niestety film to straszna lipa, pojedynkow zero i bardzo slabe! powinien sie uczyc od D'Artagnan z 2001, wiem ze tam troszke przesadzali no ale zawsze bylo na co popatrzec a tu raptem jedna dobra scena! Jakos ogladajac ten film aktorstwo takie na odwal sie, takie bezpluciowe, odbębnione i tyle, na koniec intryga w filmie strasznie płytka- pojechali, odzyskali, wrocili. Zero napiecia zero dreszczyku no nic! I jedyne co widac to efekty rodem dobre SF a film kostiumowy- to sarkazm taki maly. Ja od siebie nie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones