PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658236}

Tropiciele mogił 2

Grave Encounters 2
5,5 18 693
oceny
5,5 10 1 18693
Tropiciele mogił II
powrót do forum filmu Tropiciele mogił II

poprostu sie wkur**iłem !!!!! jak można zjebać tak zajebisty horror !!!!??? jedynka była świetna a
dwujka ?? porażka !!! rozkręcało sie dłuuugo bo ponad 40 minut jak juz weszli do budynku okej
było fajnie ale tylko przez 10 minut....potem jak dostali sie znowu do tego budynku (poprzez winde
w hotelu do którego wrócili yyy????? ) to film stał sie katastrofą....nie dało sie tego oglądać...zrobili z tego haotyczny
komedio horror z kamerą kręconą dłuższyyczas przez ducha hahahah plus zarośnięty Preston
hahaha i te efekty komputerowe ..kiedy to jedynka jeszcze w miare była realistyczna
cyrk poporostu wkurzyłem sie i żałuje że obejrzałem

ocenił(a) film na 6
cookiexkannibal

ok ale wroc do szkoly na lekcje polskiego xD

ocenił(a) film na 2
marihan

wiem..10000 błędów xd ale byłem w stanie zbyt dużych emocji i nie zwracałem uwagi na błędy ;d

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

Cookiexkannibal,to ja Ci powiem że chrzanisz głupoty,co w tym komediowego że kamerą kręcił duch ??
To tak samo jakby można się przyczepić że różne elementy fruwają bo poprostu duchy je podnoszą i nimi rzucają.
Fakt jest taki że prawie zawsze pierwsze cześci filmów są najlepsze,w tym przypadku wszystko to co tu widziałeś było w jedynce z lekkimi dodatkami,np właśnie kręcenie kamerą przez ducha,to właśnie jest ciekawe że uczestnicy mogli sami siebie zobaczyć na taśmie nie kręcąc,co dadaje większej wiarygodności w to że ktoś to musiał nakręcić,jeśli nie oni to oczywistym jest fakt że był to duch,który chciał aby film został dokończony i dostał się na zewnątrz,jak mniemam,aby przyciągnąć następnych śmiertelników do wyjaśnienia całej sprawy.
Na 100% będzie następna część na którą już teraz czekam z niecierpliwością.
Polecam,jeden z lepszych tego typu horrorów,wiem co mowię bo oglądałem większość horrorów dokumentalizowanych,jeśli nie wszystkie.

ocenił(a) film na 2
Artur7335

ta częśc była strasznie naciągana i śmieszna...druga połowa była przegięta byłem tak zażenowany że ledwo co dobrnęłem do końca ten tunel w ścianie i zdziwaczały zarośnięty preston ...matko to było komiczne
pierwsza połowa była dość realistyczna a potem poniosło osobe która pisała scenariusz...
poza tym weszli do windy w hotelu i znaleźli sie w tunelu szpitala...kolejna głupia scena..
mam nadzieje ze nie bedzie 3-ki ...powinno sie skonczyc na jednej części

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

Cookiexkannibal,hahahahahahaha,o jakim realizmie piszesz w filmie o duchach,no nie rozśmieszaj mnie,to film,to się nie działo naprawdę:)
Takie filmy trzeba umieć oglądać i wiedzieć że to film,nie wiem czego się spodziewałeś po horrorze,że wyjdzie duch z tv i Cię przestraszy??
Niedługo to ludzie będą mieli wymagania ,żeby naprawdę zabijali aby film był bardziej realistyczny

ocenił(a) film na 2
Artur7335

o to że był kręcony jako dokument a w takich filmach chodzi o to żeby wyszło jak najbardziej realistycznie i widz miał wrażenie że to działo sie naprawde....pierwsza część była troche naciągana te postacie potwory...ale wierze w duchy i zjawiska paranomalne wiec mi sie oglądało przyjemnie dwujke też przez pierwsze 40 minut ..potem jak pojawił sie Preston wszystko zaczeło sie jebać i zrobiła sie z tego bajka ze śmiesznymi efektami i ogólnie scenariusz sie posypał moim zdaniem....nie chce sie juz z Tb kłócić bo ja wyrażam tylko swoje zdanie..zdania nie zmienie dwujka dla mnie to porażka dałem 3 za pierwsze 40 minut...a ogólnie jako cały film dla mnie nieporozumienie....
pozostaje wiec przy jedynce <3 i mam nadzieje że nie dojdzie do nagrania 3 części....bo kolejne części mogą być juz tylko gorsze

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

Ale ja wcale nie zamierzam się z Tobą kłucić tylko wymieniać poglady,każdy ma swój gust,chciałem się upewnić czy faktycznie wierzysz w takie rzeczy jak na filmie,no okazuje się że raczej tak,sorry już nie mam więcej pytań:):):)

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

P.S. nie był kręcony jako dokument,tylko dokumentalizowany a to spora różnica,dokument opiera się na prawdziwych wydarzeniach,czyli o faktach które miały miejsce w przeszłości,natomiast dokumentalizowane filmy po części tylko mają udawać domumentalne sposobem kręcenia oraz strukturą filmu,dla wzbudzenia u widza i złudzenia prawdziwości.

ocenił(a) film na 2
Artur7335

no wierze dlatego taka tematyka filmów przeraża mnie najbardziej i wywołuje dreszcze ;)
mniejsza już jak to sie pisze ^^ wiadomo o co mi chodzi :P miałem na myśli własnie sposób kręcenia tego typu filmów

ocenił(a) film na 8
cookiexkannibal

Też obejrzałem dzisiaj i w sumie mogę się zgodzić z "cookiexkannibalem", choć nie do końca. Ale momentami tak. Rzeczywiście posypała się fabuła, bo ten motyw z windą i ponownym wejściem do szpitala już stał się czymś w rodzaju starych onirycznych horrorów, gdzie nie można się wydostać z jakiegokolwiek miejsca, np. miasteczka, czy tym podobne. Najlepiej dało się ten klimat odczuć chyba w filmie "W paszczy szaleństwa". Droga ucieczki, która prowadzi z powrotem w koszmar. Ale to trochę naciągane. Bo takie osoby nie trafiały nigdy do normalnego świata. Tak samo ma się sprawa z tymi "magicznymi drzwiami"... Nie powiem, ze całkiem, ale trochę były naciągane, za to motyw tych wariatów, co otworzyli przejście między światami to było ok! Faktycznie realizm i dopracowanie pierwszej części było niesamowite, a w drugiej już niestety padło. Zrobił się taki horror fantasy. Oczywiście było trochę momentów strasznych, motyw odnalezienia Prestona z poprzedniej części też był ciekawy, ale później jego rola stała się - typowa. Brakło tej tajemnicy, a może nawet nie tyle tajemnicy, co po prostu pojawiła się zupełnie nowa - czym jest to coś? Tutaj obronię film. Jeśli pamiętacie trailer pierwszej części widzieliście wariata, który pisał po ścianach. Ten motyw wrócił i na nim można jeszcze zbudować ewentualnie ciekawą fabułę. Oby się tylko udało... A Artura7335 muszę upomnieć, że skoro film był stylizowany na dokumentalny, to tym bardziej powinien takim być, jak pierwsza część. Duchy mogą nosić kamery, wszystko ok, ale czasami wnikał w to chaos i robił się normalny film, tak jakby właśnie zabrakło możliwości na pokazanie tego, co się dzieje innym sposobem. A przy większej wyobraźni powinno się dać. Mimo wszystko, podobał mi się nawet, dało się obejrzeć i czekam na trójkę;)

totenhorn

Jedynka zdecydowanie lepsza, ale dwójka w sumie mocno przesadzona, mogli z tego zrobić film, który będzie straszył ... był potencjał.
A jeszcze motyw z windą itp ... nie ten klimat i nie ta bajka.

ocenił(a) film na 5
cookiexkannibal

pierwsza część była dużo lepsza

cookiexkannibal

tez masz czlowieku powod do nerwow.bo film ci sie nie podobal ? niektorzy to maja rozowe zycie pozbawione trosk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones