PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658236}

Tropiciele mogił 2

Grave Encounters 2
5,5 18 693
oceny
5,5 10 1 18693
Tropiciele mogił II
powrót do forum filmu Tropiciele mogił II

KOZAK KOZAK KOZAK !!!

użytkownik usunięty

CO PRAWDA GDZIEŚ TAK DO 35 MINUTY JEST MARNIE, ALE JAK JUŻ WEJDĄ DO BUDYNKU TO JEST OSTRA JAZDA. TEN DUCH CO ICH GONIŁ PRZESTRASZYŁ MNIE NIE NA ŻARTY . NIE WIEM SAM CZY LEPSZA JEDYNKA CZY DWÓJKA CIĘŻKO OCENIĆ, OBYDWIE CZĘŚĆI SĄ MISTRZOWSKIE !!!

troll

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

trollowi nerwy puszczaja?? oO
troll

ocenił(a) film na 7

Oglądałem i tak dalej - gusta są różne Ja osobiście uważam, że lepszy od jedynki. Nie kumam zakończenia i proszę o wyjaśnienie. Zabił dziewczynę, wydostał się z domu, zgarnęła go policja no i później opowiadał o filmie razem z producentem, że to fikcja i tak dalej, że nic nie ma. Czy naprawdę kręcił tylko film jako młody filmowiec, czy to zdarzyło się na prawdę, ale nie chce nic mówić przed kamerą? Pozdrawiam i dziękuje :)

użytkownik usunięty
mati113

Mi się wydaje, że tylko ci którzy weszli do tego szpitala, wiedzieli, że tam są duchy, dlatego jak policja go zgarnęła to pewnie nic nie znalazła w środku ani ciał ani śladów krwi itd. Na przesłuchaniu pewnie gadał że to duchy zabijały, a , że policja nic nie znalazła , to mu nie uwierzyli i go puścili. A przed kamerą pewnie gadał, że to fikcja, żeby znaleźli się kolejni, którzy wejdą do szpitala . Podejrzewam, że będzie Grave Encounters 3 . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7

Ale mówiąc przed kamerą był świadomy, że zabił tą dziewczynę i się wydostał? Bo mówił to z takim spokojem i uśmiechem na twarzy, że pomyślałem, że faktycznie sam nakręcił ten film jako fotoamator i tak naprawdę nic się nie stało. Trochę dziwczna końcówka.

ocenił(a) film na 9
mati113

"Śmierć czeka" czyli te duchy z budynku wysyłały znaki Alexowi [te filmiki na youtube i adres budynku] bo chcialy zeby on nagral to co sie dzieje w tym budynku.. Pod koniec Lance "rozmawiał " z duchem, duch napisał na ścianie ze ma dokonczyc film. ten tego nie zrobil.. I postanowil to zrobic Alex ktory wiedzial ( bo tak mowil Lance ) że duch wypuści TYLKO JEDNĄ osobe ktora dokonczy film. dlatego Alex zabil Jennifer, dokonczył horror i obiecał duchowi ze film wyjdzie na światło dzienne i sprawi że wiele innych ludzi bedzie chcialo przyjsc do budynku. Dlatego tez mysle ze Alex podkreslal ze ten film to fikcja - tylko po to aby ludzie z CIEKAWOSCI sprawdzili to..

ocenił(a) film na 7
aluuskaxd

Dziękuje bardzo

użytkownik usunięty

Uważam że lepsza od jedynki, dlatego że jest ,,mocniejsza'', to nie bajkowy chłam dla nastolatków jak pierwsza część.

ocenił(a) film na 9

Film naprawdę świetny !!!
Każdy ma swój gust ,ale w mój ten film trafił prawie na 100%.
Świetnie zrealizowany, i wszystko -no prawie wszystko jasno i klarownie wyjaśnione -jak na taki horror !
Polecam 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones