PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658236}

Tropiciele mogił 2

Grave Encounters 2
5,5 18 693
oceny
5,5 10 1 18693
Tropiciele mogił II
powrót do forum filmu Tropiciele mogił II

Dobra kontynuacja, ciekawe pomysły z motywem, że to nie był film. Minus jedynie za to, że akcja rozpoczyna się dopiero w połowie filmu i za motyw wysyłania komentów na YT przez ducha....Tak jest ok, daje w czachę ; p

6/10

ocenił(a) film na 4
damianii

"Znafcy" kina zaniżili ocenę

Dlaczego twierdzisz że jak ktoś dał niską ocenę to się nie zna na filmach? Ja osobiście dałam 4 i tak myślę ze to troche za duzo....

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Można dać i 1 i 2 przy czym warto uzasadnić chociaż w dwóch zdaniach co wpłyneło na taką a nie inną ocenę w naszym postrzeganiu. Bo jak temat nazwany "1/10" a w rozwinięciu "GOWNO" wpływa negatywnie na postrzeganie tegoż odbiorcy... Sporo jest pozytywnych komentarzy, a częśc zarzuca powielanie schematu z BLWP, ale takie są czasy że coś się powiela na swój sposób, bo eksperymenty z czymś nowym także może nie wypalić i okazać się klapą.

ocenił(a) film na 4
damianii

Jasne powiem ci dlaczego. Po pierwsze jestem maniaczką horrorów i oceniłam ich tutaj ponad 500 i uwierz mi ten film jest marny. Druga sprawa jest nierealny. Nie lubie filmów nierealnych. Nie chodzi mi o to ze duchy tu występują bo wierze w nie. Sama od małego widze duchy ale zmieniająca sie twarz np. dziewczyny jest nierealna.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Twarz to zabieg mający podkręcić atmosferę, bo nikt by się nie bał po prostu siedzącej dziewczynki ; p myślałem, żenaturalne jest to, że zmieniają swoją postać, w końcu żyją poza czasoprzestrzenią.

ocenił(a) film na 4
damianii

Nigdy nie słyszałam żeby duchy zmieniały swoją postać. Interesuje się duchami od podstawówki i jak już powiedziałam sama nie raz widziałam, a nawet mieszkałam z jednym w pokoju przez kilka lat dopóki sie nie wyprowadziłam. O duchach wiem bardzo dużo. To że zmieniaj czy wykrzywiają twarz to tylko w filmach.

diavolo0801

O matko i córko... Niektórzy udzielający się tutaj powinni znaleźć się w tym szpitalu.. Masakra :)
Film dobry. Polecam.

ocenił(a) film na 4
tehaceole

Twierdzisz ze tym co nie podobał się film to powinni się leczyć?

diavolo0801

Porozmawiamy jak zdołasz zrozumieć moją wcześniejszą wypowiedź. :)

ocenił(a) film na 4
tehaceole

Porozmawiamy jak zaczniesz pisać z sensem.

diavolo0801

Jak dorośniesz to zrozumiesz sens... :) Jak również znaczenie słowa SARKAZM.

ocenił(a) film na 4
tehaceole

Mało mnie obchodzi twój SARKAZM.

diavolo0801

diavolo0801 - tak abstrahując od tego czy ten film jest dobry, czy jest gniotem... Sądząc po tym co tu wypisujesz, nie pozostaje nic innego jak poradzić Ci zasięgnięcie opinii u lekarza odpowiedniej specjalności... Tudzież uzupełnienie braków w edukacji.

ps. Zwroty grzecznościowe per "Ty" piszemy wielką literą - elementarne podstawy kultury osobistej i dobrego wychowania się kłaniają. :) Pozdrawiam Cię serdecznie. Zarówno ja, jak i mój sarkazm. :)

ocenił(a) film na 4
tehaceole

Duze litery u mnie nie są dla każdego i szczerze mnie nie interesuje co o mnie myślisz. Znam siebie i mam gdzieś twoją opinie. Ciesze się ze ty masz kulture i to mi wystarczy.

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

Holy shit a skad wiesz ze to duchy a nie wytwory twojego umyslu? kontaktowalas to ze specjalista ?

ocenił(a) film na 4
bartek50cent

Stąd wiem że nie ja jedyna widziałam.

diavolo0801

Twierdzi, że powinnaś się leczyć skoro interesujesz się duchami od podstawówki, a nawet MIESZKAŁAŚ z jednym z nich. Tak a pro po waszej kłótni wynikającej z braku poczucia humoru, a zarazem stwierdzenia stałego kontaktu z przyjacielami z innego wymiaru :)

ocenił(a) film na 4
INVEEk

I co w tym niezwykłego. Nie ja jedna widziałam bądź mieszkałam z duchem.

diavolo0801

Ty tak serio ? Nie chciał bym być twoim chłopakiem :( Wyobrażam sobie Ciebie jak w nocy stoisz mi nad wyrem ujeb@n@ od keczapu z kosą w ręku i mamrotając coś . Dobrze że już rano i widno to spokojnie zasnę maniaczko :) eizaran (:

ocenił(a) film na 4
roman892

Akurat z chłopakami nie mam najmniejszego problemu. Nie przeszkadza nikomu.

diavolo0801

Darowałbym sobie wypowiedzi w stylu "mieszkania z jednym duchem przez lat kilka" - nawet jeżeli tak było wygląda to z lekka komicznie i nie ma odniesienia do komentowanego filmidła.

ocenił(a) film na 4
zygdresze

To jest twoje zdanie....

diavolo0801

super! bomba! każdy winien mieć swojego ducha! a czy Pani / Pana duch miał jakieś szczególne zainteresowania?

ocenił(a) film na 4
harkonen_mgla

Całe mnóstwo...

diavolo0801

A jakie? Piłka nożna? Gry?

diavolo0801

miał chyba jednak jakieś szczególnie godne uwagi?

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Nie obraź się, ale szczerze wątpię w Twoje "widzenia" duchów... I jeszcze sposób jak spokojnie o tym piszesz, jakby to było nic niezwykłego. Masz chociaży jakieś dowody na to, i że nie były to tylko przywidzenia? :)

ocenił(a) film na 4
stridajin

Nie zależy mi na tym żebyś mi uwierzył. Musiałam udowodnić to kiedyś swojej matce bo chciała mnie do psychiatryka oddać bo myślała że mi odwala. Udowodniłam jej i to mi wystarczy.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

No cóż jeśli to prawda, to gratuluję odwagi mieszkania kilka lat z duchem. Może opowiesz w takim razie coś więcej o tym?

ocenił(a) film na 4
stridajin

Tutaj nic nie napisze bo gimbusy z nudów wypisują później do mnie głupoty.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Jeżeli historia będzie wiarygodna to może obejdzie się bez hejtu z Ich strony. :) Zaryzykuj

ocenił(a) film na 4
stridajin

Wiarygodne? Większość ludzi nie wierzy w duchy bo nigdy ich nie widzieli więc dla nich nic nie będzie wiarygodne.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Wiarygodne w kontekście bez niedorzecznych sytuacji przekreślających prawdziwość historii.

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

Jesli faktyczne to prawda to nie uwazasz ze swiat zywych i martwych powinien byc oddzielony? Fajnie ze widzisz duchy i takie tam ale nie sadzisz ze jestes lakomym kaskiem dla takiego demona? Skoro ogladasz filmy to powinna wiedziec czym sie koncza takie zabawy nie warto mieszac ze soba dwoch swiatow , bo faktycznie wyladujesz w psychiatryku ale nie dlatego ze mowisz prawde ale dlatego ze same duchy ci tak zryja beret ze do konca zycia popadniesz w katatonie .

ocenił(a) film na 9
stridajin

.To jest proste moja teoria na to jest taka czego nie widzę w to nie wierze a co widzę mogę śmiało uwierzyć. Chociaż czasem jest bardzo trudno. Szczerze nie jest łatwe powiedzieć "widziałem/am " ducha bo to nie jest fajny widok ani przeżycie tym bardziej że duch zmarłej ci bliskiej osoby. Wiedz ja tobie wierze.

ocenił(a) film na 9
martasz9898

a i udowodnić to wcale łatwe nie jest. Nie tak jak w filmach -_-

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Moment, moment, moment. Twierdzisz, że jesteś maniaczką horrorów, a nie lubisz rzeczy nierealnych, to bardzo ciekawe, biorąc pod uwagę fakt, że gatunek Horror to film zawierający takie właśnie rzeczy ...

ocenił(a) film na 4
Heklo

Są różne horrory. Wole te które mogą się w życiu zdarzyć. Nazywam się maniaczką horrorów dlatego że bardzo dużo w życiu ich ogladałam. Niektóre o zombi czy wampirach tez sa niczego sobie ale teraz robią same gnioty.

diavolo0801

Przede wszystkim nic co jest w horrorze nie może się zdarzyć naprawdę. Mylisz horror z thrillerem. Warto wiedzieć jakimi prawami rządzą się te dwa gatunki.

ocenił(a) film na 4
Wiena

Istnieją również horrory które są oparte na faktach mądralo.

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

Chyba nie do końca rozumiesz stwierdzenia oparte na faktach ;) To że film jest oparty na jakimś fakcie nie znaczy że ma jakoś specjalnie dużo z tym że faktem wspólnego.

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

Chyba nie do końca rozumiesz stwierdzenia oparte na faktach ;) To że film jest oparty na jakimś fakcie nie znaczy że ma jakoś specjalnie dużo z tym że faktem wspólnego. Chociaż czego tu się spodziewać po kimś kto ocenia np. DOA na 10 xd

ocenił(a) film na 4
Lubelq

Jak zwykle dzieci jak nie mają żadnych argumentów to wchodzą na oceniane przez kogoś filmy i szukają nie wiadomo czego. A co cię obchodzi kto jaki film na ile ocenił? Aż tak cię to boli? I co moje ocenianie innych filmów ma wspólnego z filmem Grave Encounters 2 bo czegos tutaj nie rozumiem. Nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj. Zresztą tak to jest jak dzieci siedzą na tym filmwebie.

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

"a nawet mieszkałam z jednym w pokoju przez kilka lat dopóki sie nie wyprowadziłam" - chwalisz się, czy żalisz?

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 5
diavolo0801

O ja niedoświadczony. Taki dzieciak ze mnie. Nie przeżyłem tego co ty. W takim razie co ma to do filmu że mieszkałaś/eś z duchem ? On ci powiedział że ten film jest nierealistyczny ? On ci podpowiada które horrory są prawdziwe ? :D

ocenił(a) film na 4
Lubelq

Z dzieckiem nie będe dyskutować.

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

Jakoś nie widzę sensu w chwaleniu się własnymi "przeżyciami" na filmweb :) Serio, to nikogo nie interesuje i jest irytujące. Film średni, pierwsza część znacznie lepsza.

ocenił(a) film na 4
DesignerDrugs

To była ironia głąbie

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

Widzę, że masz w sobie mnóstwo kultury osobistej, gratulacje!

ocenił(a) film na 4
DesignerDrugs

Niestety z dziećmi tylko tak trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones