PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487478}

Tron: Dziedzictwo

TRON: Legacy
6,6 95 487
ocen
6,6 10 1 95487
5,3 19
ocen krytyków
Tron: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Tron: Dziedzictwo

Koronny dowód na to że gdy ludzie bez wyczucia robią film, który jest jednym wielkim efektem specjalnym jest to bardzo, bardzo zły pomysł. Nie idźcie tą drogą. Pozwolę sobie dodać, że wcale te wielomilionowe efekty nie robią wrażenia.
Jesli chodzi o sam pomysł, to nie muszę pisać że jest on prosty jak skręcanie długopisów, a scenariusz przewidywalny jak kolejne afery w polskim rządzie- to wiadomo. Ale nadmienię, że podobny pomysł widziałem już lata temu w Dexterze. Ale nie w tym serialu o mordercy tylko w tej kreskówce o małym geniuszu i jego siostrze Dee Dee.
Wspomnienie tamtego odcinka pozostawiło lepsze wrażenie niż ten gniot.

air87

przestań sie błaźnić, pierwszy Tron powstał w '82 a kreskówka ponad 10 lat dalej, kolejny "znawca" kina ...

ocenił(a) film na 2
maximus_

no i właśnie popisowy przykład błazna się odezwał. Naucz się czytać ze zrozumieniem - trzecia klasa podstawówki - bo kompromitujesz się na forum publicznym.
Raz - nie napisałem że dexter był pierwszy tylko, że JA widziałem podobny pomysł lata temu.
Dwa - wiem, że film nie jest oryginalnym pomysłem tylko, że miał swój pierwowzór. Nie jest to żadna tajemnica pseudoznawco
i Trzy, najważniejsze - twoja wypowiedź nijak ma się do mojej ponieważ nawet biorąc pod uwagę dwa powyższe punkty. Oceniam tutaj TRON: Dziedzictwo z roku 2010 więc nie muszę sie wspierać żadną znajomością części poprzednich i innych pierwowzorów.
A największego pajaca zrobiłeś z siebie, ty doczepiając się do najmniej istotnej rzeczy. Nudzi ci się? To pomóż mamie w kuchni.

air87

to chyba masz demencję bo sam nie wiesz co piszesz:

"Raz - nie napisałem że dexter był pierwszy tylko, że JA widziałem podobny pomysł lata temu. "
"Ale nadmienię, że podobny pomysł widziałem już lata temu w Dexterze."

hehe nie ma możliwości edycji i sie gubisz w zeznaniach

"Dwa - wiem, że film nie jest oryginalnym pomysłem tylko, że miał swój pierwowzór. Nie jest to żadna tajemnica pseudoznawco"

wiedziałeś i pisałeś o Dexterze z 1996 roku jak pierwowzór Tron powstał w 1982 ?

a twojej starej w kuchni nie pomogę bo nie za to jej płacę :D



ocenił(a) film na 2
maximus_

Rzadko używam tak bezpośrednich okresleń ale tutaj inne słowa po prostu nie pasują.
Jesteś po prostu głupi.
Napisac, że widziałem pomysł lata temu to nie jest stwierdzenie, że ten pomysł był splagiatowany w Tronie. Użyłem tego jako odnośnika, że byle kreskówka była lepsza niż to g@wno za 170 milionów. Dotarło cieciu? Zwyczajnie nie umiesz czytac ze zrozumieniem i robisz z siebie kompletnego idiotę.

Nazywać swoją lub czyjąś matkę "stara" tylko pokazuje poziom zidiocenia. A Twojej matki mi po prostu żal, że z takim ścierwem tyle lat przyszło jej się użerać. Innymi słowy nie zasługujesz na uwagę a juz na pewno nie na to by kontynuować z tobą dyskusję. Wróć do szkoły, bo podstaw uzywania pisanego języka nie łapiesz. Wtedy może pogadamy

air87

zamiast argumentów agresja, standard cebulaków na forum :D
co do podstaw "uzywania" języka to naucz się stawiania przecinków i znaków biedo umysłowa

ocenił(a) film na 1
air87

zgadzam sie co do oceny zarówno filmu jak i co do buraka powyżej. Maximus Kretynnus. Może fan filmu? Bo poziomem mentalnym pasuje idealnie do tego gniota. Pierwsze co zrobił to wyzywa od błaznów mimo że wyraźnie nie zajarzył o co biega.

A co do filmu jeszcze to chyba Bridgesowi musieli sporo zapłacić że sie zgodził na występ tutaj, albo to jeden z tych filmów które się poźniej wspomina; "no faktycznie nie trafił z rolą".
Tego typu filmy mogą mieć albo świetną stronę wizualną albo przynajmniej cos ciekawego w fabule. Tu wiedzieli ze nic ciekawego w fabule nie mają więc skupili sie na stronie wizualnej. I to skupili sie tak bardzo że w końcu porzygali się tęczą. Nie da się na to patrzeć

ocenił(a) film na 2
riakoster

Dokładnie. Ale widzisz- nie dość, że się ten półdebil skompromitował i po prostu przegrał dyskusję to i tak nadal się produkuje. Po prostu nie dotarło jeszcze do imbecyla...ale może dotrze.
Na to jednak potrzeba lat.
Nie ma co kretyna uczyć, że woda jest mokra. Po prostu IGNOR i niech dalej robi z siebie idiotę

air87

sie popłacz jeszcze ... pewno narzeczona aira87 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones