PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 479
ocen
7,8 10 1 107479
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Cudo

ocenił(a) film na 10

Świetny film, sam gram w kosza i po obejrzeniu tego dzieła miałem straszną ochotę grać, wziąć się za siebie, tyrać i uczyć się. Jeszcze te momenty poświęcenia, mobilizujące do współpracy z najbliższymi, bardzo wartościowy film. 10/10, polecam ^

ocenił(a) film na 9
Carnivore

Jest to mój ulubiony film i także uważam go za arcydzieło. Coach Carter zapadł mi głęboko w pamięci, często po prostu rozmyślam o wydarzeniach z tego filmu. Z chęcią do niego wracam, oglądałem go kilka razy.


'Świetny film, sam gram w kosza i po obejrzeniu tego dzieła miałem straszną ochotę grać, wziąć się za siebie, tyrać i uczyć się'- czuję to za każdym razem po obejrzeniu :)

ocenił(a) film na 10
Carnivore

film poprostu najlepszy;] jeden z moich ulubionych. a gra aktorska Samuel'a L.Jacksona genialna! =]

ygga

film nie jest zły ale zeby od razu mówic ze super to drobna przesada widziałem lepsze filmy,ale SamuelL.Jackson zagrał bardzo dobra role

ocenił(a) film na 10
Dawidek_2

czemu przesada....dla mnie film super ;]

ocenił(a) film na 10
Carnivore

"miałem straszną ochotę grać, wziąć się za siebie, tyrać i uczyć się." - rozbawiło mnie to jak jasna cholerka! :D:D:D
Ale ja w sumie po obejżeniu filmu też miałam takie uczucie, aż mnie nosiło żeby se za piłką teoche polatac :)
PZDR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones