PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656893}

Tragedia na przełęczy Diatłowa

The Dyatlov Pass Incident
5,6 15 606
ocen
5,6 10 1 15606
4,5 2
oceny krytyków
Tragedia na przełęczy Diatłowa
powrót do forum filmu Tragedia na przełęczy Diatłowa

Poza tym aktorsko także dość słabo.
A opis filmu na FW jest z du py wzięty (chodzi mi o małe fakty), m.in. w nocy, podczas której wydarzyła sie tragedia grupy Diatłowa temp.wynosiła pomiędzy -15/-17 a nie -30 LoL

Baby_Black27

pier..o szopenie.film świetny w porównaniu z tym shitem,który ostatnio kręcą.

ocenił(a) film na 6
odrzutowewrotki

Jeśli rozpatrywać film wśród szeroko pojętych thrillerów, to uważam że jest on shitem(istotnie przez zakończenie), bo do momentu zaatakowania JP Hausera przez stwory, był esencją gatunku(niby się człowiek nie boi, bo nie ma czego, ale napięcie jest mocno wyczuwalne).
Jeśli jednak patrzeć na film jako paradokument(którego cechy też posiada), to oceniłbym go na mocną 6. Autor chce nam pokazać jego wizję tragedii, która(o dziwo) trzyma się kupy mimo zmutowanych ludzi vel potworów, które teleportują się z miejsca na miejsce by zapędzić głównych bohaterów w jaskinie z teleportem.

Mam mieszane uczucia co do filmu, jednak musze przyznać że przez godzine byłem przekonany że oglądam całkiem niezłe i przemyślane kino, więc koniec końców dałbym mu tą 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones