PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587358}

To tylko seks

Friends with Benefits
6,7 214 216
ocen
6,7 10 1 214216
5,2 13
ocen krytyków
To tylko seks
powrót do forum filmu To tylko seks

Luźna komedia o typowym amerykańskim charakterze.Uważam ze berdzo fajny film z wątkiem miłosnym:) Polecam 6/10

ocenił(a) film na 7
Ayo23

Nawet się nieco wybija spośród podobnych komedyjek. Moim zdaniem czuć chemię między Timberlakiem i Kunis, przez to cały film wypadł lepiej. Bardzo przyjemne kino, zwłaszcza że ostatnio nie można narzekać na nadmiar dobrych komedii.

el_jefe

To może polecisz coś fajnego? :)

ocenił(a) film na 7
Ayo23

Ja raczej wybieram komedie kryminalne, nie wiem czy to twoja broszka - klasyka to Porachunki, Przekręt, Big Lebowski, Lucky Number Slevin, Burn After Reading, 11:14;
z ostatnich Dyktator, (znacznie przystępniejszy dla szerszej widowni niż Borat), Wreck-it Ralph, Mirror Mirror też niezłe; Rosencrantz i Guildenstern Nie Żyją;
a z romantycznych Midnight in Paris miało świetny klimat, A Guy Thing;
ew., jeśli szukasz dobrej parodii horrorów to polecam Tucker & Dale vs. Evil albo seria Krzyk
nie wymieniam żadnych w stylu Scary Movie bo zakładam, że każdy już widział:D

el_jefe

No może z gatunków komedia kryminalna nie ale filmy z gatunku kryminał zdarza mi się oglądać i podobają mi się,dziękuję za propozycję na pewno jakiś wybiorę:)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
el_jefe

przez cały film się uśmiechałem, a nie lubię takich filmów !!

wdsieniemiesci

No chyba w komedii o to chodzi;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones