PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 631
ocen
5,7 10 1 50631
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów
powrót do forum filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Chodzi o scenę pocałunku z tą babcią. Po obejrzeniu tej sceny już nic nie jest takie same :)

ocenił(a) film na 9
jaczylion0

Tak to było mistrzowskie.Trochę się skrzywiałem lecz to było epickie hehe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Belzebub_666_filmweb

Ta scena była genialna właśnie przez to, że tak obrzydliwa... ale w konkretnym kontekście, inaczej byłaby nijaka.

ocenił(a) film na 10
angeldog

mnie tez mdliło jak patrzyłem na tą scenę,ale najlepsze na tej imprezie było jak czarny podchodzi do czrnego i gadka o jedynym aswalcie na imprezie to było mistrzowskie

ocenił(a) film na 8
konrii_2

szczerze mówiąc to wszystko było mistrzowskie. Począwszy od skarpety na wibratorze, a skończywszy na tatusiu p...cym dwie szarlotki naraz (double American Pie ;)

angeldog

scena na stadionie gdzie Jake spiewa piosenke dla Jamie:)

konrii_2

a ciebie rozwalil ten moment w którym Jamie skacze do basenu,wychodzi mokra a gdy Priscilla oblewa ja woda z butelki to wpada w placz :)

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Ona kochała płakać ;)

angeldog

albo jak Jake byl u niej w domu i patrzal jak maluje .ona malowala siebie i swoja matke i tekst "masz jej oczy" mnie rozwalil jak bomba domy w afganistanie

ocenił(a) film na 8
dawid10809

no na malunku mały identyczne.

angeldog

albo jeszcze w tej samej scenie
Jamie : jak tu weszles
Jake: w scianie byla dziura

ocenił(a) film na 6
jaczylion0

Najgorsze jak zaraz po filmie całowało się ze swoją, pierwsza myśl z filmem i lekka pauza xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones