PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 409
ocen
6,4 10 1 58409
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

100 procent pozytywnych przy 40 recenzjach .

ocenił(a) film na 7
DrBrown

Na metacitic 82 przy czym wszystkie (15) recenzje są pozytywne. Juz sie nie mogę doczekać .

Rembo

Nie ma co się posiłkować teraz tymi średnimi bo wszystkie filmy w których grają afro amerykanie czy są przez nich reżyserowane zbierają tak wysokie oceny. Takie produkcje jak Czarna Pantera czy Moonlight to nie są nawet dobre filmy a okrzyknięto je arcydziełami. Mimo wszystko na Us czekam bo dobrych horrorów nigdy za dużo, byle reżyser nie kopiował sam siebie

ocenił(a) film na 8
arteuza28

Kolejny spisek? Pewnie recenzenci nawzdychali się zbyt dużo chemtrailsów.

Grifter

to nie spisek, po prostu strach recenzentów przed okrzyknięciem ich rasistami bo źle ocenili filmy afroamerykańskich twórców które "powinny" mieć pozytywną ocenę, a później mamy takie kwiatki jak wspomniana wcześniej "Czarna Pantera" który to film zawędrował aż do głównej kategorii Oscarów...

ocenił(a) film na 8
elim1

Ale pieprzenie xD. Zobacz sobie recenzje A wrinkle in time czarnoskórej reżyserki. Dodatkowo film posiadał wątki rasowe.

ocenił(a) film na 5
Diana68

https://www.filmweb.pl/film/To+my-2019-816982/discussion/Sk%C4%85d+zachwyty+kryt yk%C3%B3w+Odpowied%C5%BA.,3076199

ocenił(a) film na 8
elim1

A i Black Panther ma A+ na cinema scorze, więc to nie tylko tym "przestraszonym krytykom" się podobał

ocenił(a) film na 6
DrBrown

Filmu już nie mogę się doczekać na Nd. jest rezerwacja. Jednak "Pomidory" (recenzje nowych pogromców duchów i inne afery) dla mnie nie są wyznacznikiem dobrych filmów, już wole patrzeć na recenzje Meta + opinie ludzi na tej stronie.

ocenił(a) film na 5
MegaMaro

Zgadza się, że nie ma pewności, że dobre recenzje przełożą się na dobry film ale prawdopodobienstwo że film bedzie udany jest wiekszę, niż gdyby recenzję były złe.

ocenił(a) film na 8
MegaMaro

Opinii użytkowników, jeśli chodzi o horrory, są najczęściej bezwartościowe. Większość ocen w tym gatunku oscyluje na granicy 4,5 - 5,5...

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

To tak samo można powiedzieć o recenzjach krytów, z takich portali jak ten (Jak bym sugerował się ocenami krytyków. To nie poszedłbym do kina na jeden z najlepszych filmów Sci-fi ostatnich lat jakim był dla mnie Alita.

ocenił(a) film na 7
DrBrown

W przypadku KAŻDEJ recenzji, wypadałoby wpierw przytoczyć jej treść, ponieważ na pomidorach albo coś jest oceniane jako dobre, albo jako złe, nie ma nic pomiędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones