PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 411
ocen
6,4 10 1 58411
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

Abstrahując od samej idei filmu itp. Proszę nie pisać mi, że film to fikcja i się czepiam. Skoro autor filmu poszedł w taką teorie i chciał ją zrealizować to nie pasuje mi absolutnie to, że :
- rozumiem, że to dotyczyło całej Ameryki. Czyli od cholery ludzi. Nie ma szans żeby oni zostali tak po prostu pozostawieni sobie. No kurde nie uwierzę w to.
- w jaki sposób główna bohaterka zjednała cała ludność Ameryki? Według filmu tylko ona umiała mówić, czyli np. Informacja o tym całym buncie nie mogła obiec tych wszystkich ludzi? Bo na pewno nie droga szeptaną.
- skąd wzięli materiały odzieżowe nie tylko te w których chodzili na co dzień, ale też te czerwone? Jak to zostało wszystko ssynchronizowane?
- gdyby miała taką sytuacja miejsce to nie jestem w stanie uwierzyć, że tylko jedna jedyna rodzina ocalała... A tak to zostało pokazane.

Jeśli odpowiedzią na moje czepliwości jest fakt, że cały film to metafora to podziękuję...

ocenił(a) film na 8
urinmyveins

to chyba jeden z tych filmów w których im bardziej zaczynasz wchodzić w szczegóły tym mniej sensu to ma, tak jakby się zastanawiać co się dzieje z prawami fizyki wokół avengersow ;)

ocenił(a) film na 5
neila_callyste

W tym przypadku to właśnie zupełnie coś innego.

urinmyveins

Jasne, ale można zadać sobie bardziej zasadnicze pytanie: jakim cudem banda troglodytów w czerwonych kombinezonach z nożyczkami w ręku zdołała w krótkim czasie opanować całą Amerykę? Nawet gdyby mieli takie zdolności, organizacyjne czy techniczne, opór Amerykanów byłby istotny, nie tylko za sprawą wyposażenia tamtejszej armii (na które doppelgangerzy nie mieli odpowiedzi), ale samych obywateli uzbrojonych po zęby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones