PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 411
ocen
6,4 10 1 58411
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

Jak dla mnie Jordan Peele troszke sie wyłożył na tym filmie. Miał to być horror a jak dla mnie był to bardziej dreszczowiec komediowy. Irytacja mnie ugieła w momencie gdzie oglądając drugi horror tego reżysera główne role grają afroamerykanie. Tempo filmu było dosyć dobre, jednakże sens filmu nie został do końca jak dla mnie odkryty, ciężko zinterpretować o co chodzi. Więcej napięcia by budowalo gdyby sobowtóry nie ujawniły sie za szybko gdyby jednak było w tym wiecej tajemniczości; Kto to jest? Itd. Było dosyć przewidywalnie. Podobało mi sie głównie jaki tam panował klimat ze było troszke humorystyki i nie trzeba było ciągle stać w napięciu tylko minusem była jednak troszke muzyka która troszke a nawet za bardzo zmieniała klimat z horroru na czarną komedie. Ode mnie takie pozytywne 5/10

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Maciejewski_fb

Reżyser jest czarny, więc jakoś mnie nie dziwi, że obsada jest czarna... Ale żeby mieć o to pretensje?

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Maciejewski_fb

A jest jakiś limit na filmy z ciemnoskórymi aktorami? Jeden reżyser może zrobić tylko jeden film w którym 90% obsady nie składa się z białych aktorów? Aktorzy zagrali świetnie, nie rozumiem czemu to w ogóle jest dla Ciebie problemem.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Maciejewski_fb

Jawny rasizm przysłaniający ocenę filmu to coś bardzo smutnego

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Maciejewski_fb

Na czym dokładnie polega Twój problem z tym, że reżyser zatrudnia do swojego filmu takich aktorów, jakich chce? Istnieje jakaś niepisana zasada, że jak ktoś zrobił dwa filmy, to tylko w jednym mogą grać czarnoskórzy? Białym reżyserom też obniżasz oceny za to, że w co drugim filmie nie obsadzają głównych ról czarnoskórymi aktorami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones