PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836441}

Thor: Miłość i grom

Thor: Love and Thunder
6,1 60 012
ocen
6,1 10 1 60012
5,9 37
ocen krytyków
Thor: Miłość i grom
powrót do forum filmu Thor: Miłość i grom

Tak jak wyżej napisane. I tu mógłbym zakończyć. Ale mam potrzebę walczyć z głupotą. Żyjemy w nieodpowiedzialnym świecie, który nie bierze żadnej odpowiedzialności za głupoty sprzedawane kolejnym pokoleniom przez idiotów. No bo jak. Każdy ma prawo do wolności słowa, tylko czy na pewno idiota powinien mieć takie same prawa co ja oraz mieć większe prawa na wpływanie na życie społeczne? Myślę że nie, a mimo to ludzie na to pozwalają. Ktoś chyba zapomina że wszystko w życiu człowieka ma swoje granice. A mimo to kolejny film z promowaniem homoseksualizmu itp. W którym momencie ludzie porzucili rozum? Co się z tym światem dzieje? Kobiety grające/udające zachowania facetów, zamiast być zwyczajnie sobą. Czarnoskórzy aktorzy wciskani do każdych filmów i psujący obraz czy to komiksowego bohatera lub historycznej postaci z kulturą którą nie mają związku. Weź coś powiedz lub napisz, a zlecą się kretyńskie feministki lub idioci wmawiający ci że jesteś rasistą. Nawet najbardziej inteligentne argumenty do nich nie docierają. Ludzie zamiast dbać o mądrość wola iść w stronę głupoty argumentując swoje popieprzone ideologie używają patetycznych słów robiąc przy tym z siebie jakąś ofiarę. Nie liczy się prawda, nauka czy natura ale to co oni myślą i czują. Później mamy jakieś inne płcie, orientacje itp. Kochani nic do ludzi nie mam, a zwyczajnie chcę i życzę sobie by ludzie zaczęli używać mózgu. Filmy i seriale marvela schodzą na psy. W dodatku są tak dziecinne i głupie że nawet dziecka na ten film bym nie zabrał. Jako młody chłopak liczyłeś kiedyś, że obejrzysz znanych ci bohaterów w dojrzalszym świetle, a jako już starszy widz dostajesz dziecinadę. Tak, to są filmy rozrywkowe, tylko że ten film nim nie jest. Zwyczajna papka dla bezmózgów. Poprzednie części Thora są 1000 razy lepsze od tego. I nie, nie jest to jakiś mój wymysł, a jest to fakt. Zwiastun do tego filmu był znacznie poważniejszy i atrakcyjniejszy. Zrobili z ludzi idiotów! Film na odpieprz byle tylko mamona się zgadzała. Chciałby mieć nadzieje że coś się zmieni w kinematografii ale patrząc co robi studio marvel lub amazon tracę wiarę w ludzi. I tylko potwierdza to że ludzie są coraz gorsi i głupsi, co na pewno nie będzie miało pożytecznego wpływu na ludzkość. Pozdrawiam myślącym, trzymajcie się i uważajcie na tych pomyleńców.

ocenił(a) film na 7
kaze_w

Nie istnieją inteligentne argumenty popierające rasizm, homofobię i mizoginizm. Gdybyś opierał się na nauce jak deklarujesz, to nie wypisywałbyś takich komentarzy. Świat się zmienia i ty chyba nie nadążasz.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Oczywiście że świat się zmienia i o tym właśnie napisałem, jakbyś potrafił/potrafiła czytać że zrozumieniem. :) Mam taką prośbę, jeśli nie masz pojęcia o czym ktoś pisze, albo jak funkcjonuje świat, to nie nie pisz do ludzi. Rozumiem że masz takie prawo, ale nie zwalnia cię to z używania mózgu, dobrze? Dziękuje. Wracając żyjemy w świecie w którym debilizm coraz bardziej wygrywa z inteligencją. Dlatego ty nie nadążasz za osobami inteligentnymi oraz oczywiście mogę podać wiele argumentów świadczących o negatywnym wpływie idiotów na życie społeczne. Homoseksualizm nie jest oparty na naukowym, biologicznym podejściu, a na politycznym i emocjonalnym. Stąd przyjęło się stwierdzenie, że jest to orientacja, anie wada organizmu człowieka. W szkole uczyli do czego służy penis i pochwa kobiety czy nie? Gdyby homoseksualizm był czymś normalnym dla natury człowieka, to dziś byśmy na tym forum nie pisali, bo zwyczajnie by nas nie było. I broń boże nie mam nic do osób homoseksualnych, bo to nie czyjaś winna że ktoś ma takie predyspozycje ale są pewne granice których nie powinna się przekraczać, jak chociażby zrównoważanie homo z hetero. Tym jest właśnie odpowiedzialna tolerancja. Ale właśnie osoby pokroju ciebie zamiast zrozumieć te logiczne uzasadnienie, będziesz krzyczał jak jakiś poparzony idiota że ktoś jest homofobem. Więc jak najbardziej istnieją inteligentne argumenty świadczące o tym że ludzie nadużywają słów homofobia do naginania logiki na swoją głupkowatą. Jakaś firma produkująca film musi zatrudnić czarnoskórą osobę, bo ta zaraz będzie wygadywać jakieś bzdury o rasizmie. Robimy adaptacje książki związanej z naszą kulturą, gdzie postać tam przedstawiona jest koloru białej, ale zatrudniamy człowieka koloru czarnego. Gdzie w tym przypadku widzisz w tym zdrową logikę? Jeszcze mi powiedz że wszyscy Polacy są czarni. Wystarczy ruszyć szarymi komórkami i zauważyć idiotyzm ludzi nadużywających słowo rasizm. Na youtube nawet są filmy np. gdzie czarnoskóra dziewczyna wyskakuje z takimi tekstami do osoby zajmującej się przewozem ludzi. Tak czy inaczej idąc twoim tokiem rozumowania mogę śmiało wchodzić do damskich przebieralni, toalet i mówić że czuje się kobietą xD ha ha Ja pier****! -_____- Kochany to co czujemy nie ma znaczenia, jeśli nie ma to logicznych uzasadnień, a jak będziemy dalej brnąć w tej głupkowatym podejściu do życia, to nie długo nie będziemy wstanie nic powiedzieć, bo zaraz ktoś poczuje się urażony. Co do kobiet. Słyszałeś o tym że dziewczyna sprzedaje swoje bąki albo taką co sprzedaje wodę po kąpieli? Albo wiesz co ma największą oglądalność na Tik Toku. No właśnie! Nie ma w tym niczego mądrego! Ale dobra wróćmy do filmów. Facetom nie przeszkadza silna postać kobieca i ja również do tych osób należę, ale już całkowicie nie rozumiem ciągłego robienia z kobiet w kwestii zachowania czy siły faceta. Ja poznałem wiele kobiet i w żaden sposób nie są takie. Dlaczego? Bo są kobietami! I znów daruj sobie nadużywanie słowa mizoginizm w tej kwestii by uzasadnić swoją głupkowatą myśl. Od wielu lat wiemy że osobą walącym z rasizmem, homofobią itd. nie chodzi o czyjeś dobro, ale o sprzedawanie swoich ideologicznych głupot by zmieniać świat na swoje widzimisię, porzucając przy tym zdrowy rozsądek czy dobro społeczne. Stąd w każdym filmie mamy przedstawiane osoby homoseksualne, które mają świadczyć że za każdym rogiem budynku na świecie mamy do czynienia z osobą homo. Co jest zwyczajnym zakłamaniem. Dlaczego pedofilów, zoofilów ludzie nie traktują tak samo jak osoby homoseksualne? Przecież oni też urodzili się z takimi predyspozycjami i mogą również twierdzić że kochają. To jest kolejny przykład, że zamiast pochodzić do życia społecznego naukowo oraz z dobrym wartościowym podejściem, to akceptujemy czyiś idiotyzm za normalny. I później mamy takie wymyślone słowa jak 'hejt' by bagatelizować czyjąś mądrą opinię oraz przedstawiać osobę krytykującą w złym świetle, by tylko móc dalej sprzedawać swój idiotyzm. Nawet wmawia się ludziom, że owe mądre słowa są szkodliwe. Dochodząc do wniosku, że nie masz prawa krytykować czyjegoś dzieła w tym przypadku filmu, a jak nie, to skasujemy ci ową wiadomość. I na sam koniec, wiem że nic z tego co do ciebie napisałem nie dotrze, bo głupi człowiek nie wie ze jest głupi. A co do mnie, to tak w życiu bardziej się kieruje zdrowym rozsądkiem, nauką, niż jakimiś filozoficznymi bredniami. Nauka czy natura człowieka jest bardziej wiarygodna od czyjegoś wymysłu z tyłka wziętego. Ogólnie grzecznościowo napisałbym pozdrawiam, ale nie akceptuje głupoty i braku zrozumienia. To co napisałem wyżej było kierowane do ludzi mądrych, którzy tak jak z przykrością widzą zepsucie i idiotyzm społeczny zaciągnięty z kultury zachodniej. Jak najbardziej powinniśmy się szanować, ale nie można przekraczać granic w kwestii logicznego myślenia i pisać do ludzi głupoty. Tyle w tym temacie. Więc żegnam i nie oczekuje odpowiedzi, bo mnie ona zwyczajnie nie obchodzi.

ocenił(a) film na 8
kaze_w

Ja nie jestem jakims uber lewakiem ale to co piszesz to niezłe zesranie się. Tym bardziej śmieszy mnie fakt że tak powołujesz się na logikę a sam ją ruchasz w co drugimi zadaniu. Począwszy od tego ze homoseksualizm nie jest naturalny czyli rozumiem że w domyśle jest zły bo gdyby wszyscy go stosowali to by nie było życia (tutaj stosujesz dwie manipulacje) a kończąc na przyrównaniu pedofili do homoseksualizm... Normalnie argumenty jak z poprzedniej dekady xD


I ja osobiście nie uważam cię za żadnego homofoba czy rasistę bo wierze w to że takie osoby jednak są świadome tego że ich niechęć jest podyktowana bezpodstawnymi argumentami.


A ty dla mnie jesteś zwykłym idiotą co idealnie pokazała twoja argumentacja w poście powyżej.


Bo po prostu ktoś nie lubi gejów i tyle ma do tego prawo a nie będzie doszukiwał się na siłę jakiś logiki która go usprawiedliwi że ma taką postawę. Ja np nie lubię flaków bo po prostu nie lubię i nie używam żadnych chwytów erystycznych by wyszło ze ja mam rację że ich nie jem a ci którym one smakują są jacyś gorsi.



Szczerze to idealnie opisują cię twoje własne słowa: "bo głupi człowiek nie wie ze jest głupi"

ocenił(a) film na 7
kaze_w

Ależ się rozpisałeś! Nie, nie ma we mnie żadnej nadziei, że osoby spostrzegające świat jak ty są w stanie oderwać się od swoich lęków powołując się na niby "logikę i naukę". Jaką naukę? Co ostatnio przeczytałeś na temat jak kształtuje się tożsamość seksualna? Co przeczytałeś na temat działania gospodarki hormonalnej, jak działa nasz mózg? Jaką książkę, artykuł naukowy przeczytałeś z dziedziny neurobiologii, neuropsychologii? Więc nie powołuj się na naukę i logikę. Mam już dość niedouczonych osobników, którzy z wiedzy w intrenecie lub propagandy kościelnej czerpią swoje mądrości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones