PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836441}

Thor: Miłość i grom

Thor: Love and Thunder
6,1 60 008
ocen
6,1 10 1 60008
5,9 37
ocen krytyków
Thor: Miłość i grom
powrót do forum filmu Thor: Miłość i grom

Mam przykre wrażenie, że jest to film tylko dla prawiczków.
Wliczam w to oczywiście dzieci i - niestety - osoby trzymające figurki thor-mena na półce.
Najbardziej przerażają liczby zarobków, bo ewidentnie przyrost naturalny nie jest tak duży, żeby dzieci stanowiły tutaj większość widowni ...

MiroslawBrzezik

A pan był na tym filmie, że go pan ocenia?

ocenił(a) film na 1
Gm27

Oczywiście, że nie.
Dorabiając się syna i córki, jak możesz się domyśleć, uprawiałem seks wielokrotnie ;)

ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Ale co ma seks do jego pytania???

ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Ale co ma seks do jego pytania???

ocenił(a) film na 1
Marzena_Marzenka

Że to film dla prawiczków i proszę nie próbować mnie zakrzyczeć spamem.

ocenił(a) film na 5
MiroslawBrzezik

do spania dziadek

ocenił(a) film na 1
Szympi

A ty do słownika savoir vivre, to może nauczy Cię jak rozmawiać ze starszymi, SYNEK :)

ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Zadaje tylko pytanie, Pan jako ojciec powinien lepiej to znosić. I nie mam w zwyczaju spamować.
Pozdrawiam. Miłego weekendu-stosunkowo udanego.

MiroslawBrzezik

Dziadziuniu gdyby nie kurier fedex to musiałbyś jeszcze długo "uprawiać" ten sex :P

ocenił(a) film na 6
MiroslawBrzezik

Sexu się nie uprawia, to jest nielogiczny zwrot błędnie powielany przez ukształtowany plebs. Porażka ludzie, porażka...

ocenił(a) film na 6
MiroslawBrzezik

Napisała osoba, która oceniła Sonica na 10 i Morbiusa na 9 xD

ocenił(a) film na 1
Kinomaniak1235

Sonic to ocena mojego wnuczka, pisałem na tym portalu o tym WIELOKROTNIE. Morbius ocena z kolei naciągnięta, bo ciekawe podejście do postaci Draculi i mam sentyment do takich horrorów, bo oglądałem je z ś.p. żoną

MiroslawBrzezik

Jak możesz oceniać film nawet na niego nie idąc.
Ty weż usuń konto bo tylko zniżasz oceny dobrym filmom

MiroslawBrzezik

A tak w ogóle morbius to film na podstawie komiksu marvela, czyli to film o ,,Menach".
I na jakiej podstawie twierdzisz że Thor to film dla ,,prawiczków"?

ocenił(a) film na 6
Gm27

Troll po prostu

ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Nudzi się trolku, podszywający się pod dziadka? Lepiej byś się do armii zaciągnął, pojechał na Ukrainę. Jakby jakiś rusek Cię mocno przetrzebił, odechciałoby się trolowania.

ocenił(a) film na 6
Arthur_Flowerkis

Od trolla gorsze jest tylko fałszywe konto do podburzania i siania zbędnej propagandy, aż oczy krwawią. Wstyd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones