PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538756}
7,0 27 062
oceny
7,0 10 1 27062
6,3 9
ocen krytyków
This Is It
powrót do forum filmu This Is It

chce zobaczyć ten film, bo nie wierze, że Michael - ojciec 3 dzieci, które kochał ponad wszystko zdecydowałby się na trasę koncertową jeśli wiedziałby, że sobie nie poradzi i że to może zagrażać jego zdrowiu. Był zdrowy i pełny sił, dlatego podjął takie wyzwanie. Gdyby nie lekarz, który złamał chyba wszystkie możliwe procedury medyczne Michael żyłby dalej a my wszyscy widzielibyśmy jego powrót trasą w Londynie. Łatwo jest oceniać negatywnie i wyśmiewać, czy ignorować, ale uważam, że najpierw powinno się coś zobaczyć, a dopiero potem opiniować i tak mam zamiar zrobić dzisiaj. Mam już bilet i czekam na film. Pozdrawiam.

Iva_2

Popieram ciĘ w 100 % !!! Ja idĘ Na This is iT w SobOtĘ!!!!!

vanessa97_1997

popieram ja już byłam i polecam. Zobaczycie świetnego artystę, doskonale śpiewającego a tańczy lepiej niż przed 20 laty.

ocenił(a) film na 7
Dafnee

również serdecznie polecam! Żałuję, że nigdy nie będę mógł obejrzeć nagrania koncertu THIS IS IT bo z prób wynika, że zapowiadało się fantastycznie! Byłoby to z pewnością największe show jakie widział świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones