PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538756}
7,0 27 062
oceny
7,0 10 1 27062
6,3 9
ocen krytyków
This Is It
powrót do forum filmu This Is It

Jak przedstawiają się dodatki specjalne na dwypłytowym wydaniu dvd "This Is It"??? Czy są dosyć obszerne i ogólnie jak się prezentują?? I czy są tłumaczone napisami w języku polskim???

ocenił(a) film na 8
_justin_

Jeszce wszystkich dodatków nie zdążyłem obejrzeć ale te co już widziałem to prezentują się bardzo dobrze, doskonale przybliżają jak miało wyglądać show, dlaczego koncerty miały się odbyć w 2009-10 a nie wcześniej, dlaczego nazwa "This Is It" itp. Całość jest oczywiście z polskimi napisami. W środku pudełka jest dołączona replika trójwymiarowego biletu.

z21

A dokładniej jak prezentują się nagrania na drugiej płycie czy opłaca się zapłacić 4 razy drożej za 50 min dodatków.

użytkownik usunięty
_justin_

Opłaca się kupić podwójne DVD i najlepiej wersję czarną, bo jest obszerniejsza od białej. Ja mam czarną, wszystko obejrzałem i naprawdę można się jeszcze wiele dowiedzieć. Super rzecz.

ocenił(a) film na 10

Dzięki wielkie za odpowiedz:) Na czarne wydanie od początku miałem chęć bo bardziej mi się podoba... taka symbolika żałobna po odejściu Michaela...

_justin_

JA MAM TEN FILM KUPIŁEM GO VIVĄ DROGI,JESCZE NIE OGLĄDAŁEM ALE MYŚLE E SUPER I TO JEST WERSJA BIAŁĄ OKŁADKĄ I MAM DODATKI JAK BLASK RĘKAWICZKI,I JAKIEŚ INNE

ocenił(a) film na 9
mo_nikad

Ja mam wersję 1DVD, tak zwaną książkową i z tego co widziałem, dodatki na niej są identyczne, jak na 2DVD białej. Wiem, że na czarnej jest jeszcze jeden dodatek, chyba 5-minutowy + galeria zdjęć, ale ja jestem zadowolony, bo tych dodatków jest ponad godzina, co mnie trochę zaskoczyło - myślałem, że na wydaniu 1 dvd z filmem będzie może z 10 minut tych dodatków, a są naprawdę długie i ciekawe. Polecam wersję książkową, bo ma bardzo ciekawą okładkę, zupełnie nietypową, jak na dvd - przypomina właśnie okładkę książki w twardej oprawie i dodatkowo mamy 31 wysokiej jakości zdjęć, złączonych z okładką. Sam film bardzo dobry, widać, że Michael głosu wcale nie stracił, jak sugerowały media. Ręce ma tak samo sprawne, jak zawsze, ale mam wrażenie, że trochę mu nogi wysiadły, biega jakoś sztywno i nie szaleje nimi tak, jak kiedyś, ale i tak jest znacznie sprawniejszy, niż by się mogło wydawać po tym wszystkim, co naprawdę przeszedł i po tych zmyślonych bzdurach, które się o nim słyszało. Mam pytanie, może ktoś się orientuje - które piosenki były zaśpiewane z playbacku? Wydaje mi się, że jedynie Thriller i They don't care about us, pozostałe były na żywo.

ocenił(a) film na 9
kamiledi15

Dodam jeszcze,że zaskoczyła mnie cena - spodziewałem się około 100 zł, a kosztował ledwie 30. Myślę, że jest wart sporo więcej, za te zdjęcia, okładkę i dodatki, zwłaszcza, że niedawno miał premierę. Nie żałuję i polecam.

kamiledi15

W Media Markcie w dniu premiery edycja jednopłytowa była za 19,90.

ocenił(a) film na 9
Mierzwiak

A podobno twórcy zrobili ten film dla kasy... Wygląda mi raczej na to, że to film od fanów dla fanów.
,,4 razy drożej za 50 min dodatków" - z tego, co wiem, czarna edycja kosztuje 45 złotych, więc jak to 4 razy drożej? Ja jednak wolę wersję książkową, w czarnej wersji jest chyba tylko 5 minut więcej, a w wersji książkowej mam bardzo fajną okładkę i 31 drukowanych zdjęć.

ocenił(a) film na 9
kamiledi15

Hmm, chyba, że chodzi ci o wydanie blu-ray http://www.empik.com/this-is-it-film,prod46310274,p Widzę, że dodali reportaż o tworzeniu Smooth Criminal, to może być ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones