PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538756}
7,0 27 062
oceny
7,0 10 1 27062
6,3 9
ocen krytyków
This Is It
powrót do forum filmu This Is It

Isc do kina ? czy naprawde poczekac zeby z neta sciagnac ?

robert9000

Idź do kina. W tym filmie jest dużo muzyki i w kinie na pewno będzie lepszy dźwięk.

ocenił(a) film na 10
Ms_Marc

Idź, idź bo warto ;-)


za krótki<br/>

ocenił(a) film na 10
robert9000

Warto iść! Film naprawdę piękny. Może nie pokazuje całej prawdy o okresie przygotowań do This Is It Tour, ale jego muzyka, taniec, efekty specjalne pokazują jakim był geniuszem i jakie to było piękne.
Film firmy Sony i AEG-Live na pewno jest produktem do czerpania pieniędzy ze śmierci Michaela, jednakże myślę, że osoba z duszą znajdzie w tym filmie coś więcej...

ocenił(a) film na 8
Equo

Powiem tylko tak ten film tylko potwierdza jaki Michael był wspaniały i dokładny w tym co robił chciał żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik . Film mi się strasznie podobał szczególnie napis końcowy.

ocenił(a) film na 10
robert9000

Zdecydowanie iść! Owszem, będzie możliwość ściągnięcia czy kupienia filmu i obejrzenia go w domowym zaciszu, na spokojnie, ale... Emocje towarzyszące w kinie podczas tego filmu są nie do opisania. A muzyka... W kinie słyszy się ją tak naprawdę...

robert9000

Zdecydowanie iść do kina!!! Gorąco polecam:)

ocenił(a) film na 8
robert9000

Zdecydowanie polecam wizyte w kinie! :)

ocenił(a) film na 8
robert9000

Owszem mozna go obejrzec na monitorze komputera, ale na pewno nie bedzie to samo co w kinie. Ścieżka dzwiekowa i niektore efekty specjalne (erth song) robia wrazenie. Ten bit i bas trzeba poczuc, a tego przed kompem nie odtworzysz....

robert9000

mam do was moi drodzy pytanie, czy w filmie "It Is Michael" Jackson śpiewa piosenkę "Man in the mirror"? Kocham ten utwór i zżera mnie ciekawość czy usłyszę ją w kinie.

Ines82

w filmie "This Is It" Michale Jackson śpiewa... tak miało być ;)

ocenił(a) film na 8
Ines82

Spiewa ta piosenke pod koniec filmu. Wiele z nich super polaczyl dodal nowe brzmienia do utworow. I prawie wszystko wykonuje na zywo.

adi_82

dziękuje za odpowiedz strasznie się cieszę że można ja usłyszeć w filmie :)

użytkownik usunięty
robert9000

Tego nie można ściągnąć z internetu, film straci 99% wartości...

ocenił(a) film na 10

Dziewczyno idz do kina! Mowie Ci ja bylam w kinie w NYC i nic nie pobije panujacej tu atmoswery.... Na ponad godzine przed filmem ludzie juz stali w kolejce do kina (oczywiscie z kupionymi juz wczesniej biletami bo w dniu premiery juz nie bylo miejsc) :) ale oplacalo sie... ludzie smiali sie zartowali, cieszyli sie z tego iz niedlugo zobacza ten film... Mozna powiedziec ze na chwile nieznajomi stali sie dla siebie rodzina :) wiem ze to moze smiesznie brzmiec ale naprawde ja tak to odebralam... zupelnie jakbym nalezala do wielkiej rodziny :) A co dopiero podczas trwania filmu.... to bylo niesamowite.... Ludzie smiali sie klaskali wolali Michael.... Co do muzyki naprawde najlepsze kino domowe nie odda Ci tego jak ten film brzmial i wygladal w kinie... Jednym zdaniem: Nie czekaj tylko kupuj bilety i idz do kina nie pozalujesz :)

Ps sorry za brak skladnosci w tym co pisze, ale wciaz jestem pod wielkim wrazeniem tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones