PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252299}
2,9 31 618
ocen
2,9 10 1 31618
1,7 24
oceny krytyków
The Room
powrót do forum filmu The Room

Nie wiem jak to możliwe, ale the room to jeden z najlepszych, najbardziej zapadających filmów jakie dane mi było oglądać. I to mimo faktu, że nie oglądałem gorzej pod każdym względem wykonanego dzieła. Żaden film nie może u mnie pochwalić się tak wysoką zapamietalnością linii dialogowych scenariusza i tak częstym przywoływaniu uśmiechu na twarzy na jego wspomnienia. Zdecydowanie warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 1
severus7

Po prostu Tommy WIseau jest widać mistrzem tworzenia filmów tak kiepskich, że genialnych. Myślę, że chodzi o zakręconą osobowość Tommy'ego Wiseau :). A skoro tak, to polecam CI obejrzeć "Disaster Artist" - o kulisach tworzenia tego filmu :).

ocenił(a) film na 1
introverder667

To właśnie "Disaster Artist" zainspirował mnie do obejrzenia tego filmu.
Według mnie spokojnie można by na podstawie samego film The Roomu i zjawiska kultu wokół niego co najmniej trzy prace naukowe: z filmoznawstwa, psychologii( wszystkie doświadczenia, które wpłynęły na tak unikalny kształt obrazu np. sposób w jaki Tommy postrzegał amerykańskość) i socjologii( co w nas siedzi, że pozornie taki gniot może w tak silny sposób stworzyć silną społeczność wokół niego, bo sam fakt , że film jest naj wydaje mi się niewystarczającym argumentem).

ocenił(a) film na 1
severus7

Tylko WIseau wymyśliłby takie dialogi, sceny, ubieranie smokingów ch wie po co ;) i to ciągłe podawanie sobie piłki z pół metra :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones