PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252299}
2,9 32 tys. ocen
2,9 10 1 31786
1,7 29 krytyków
The Room
powrót do forum filmu The Room

Jak nakręcić melodramat który dałoby się obejrzeć do końca? Czy jest to zadanie wykonalne? Odpowiedź na to pytanie starał się znaleźć Tommy Wiseau kręcąc w 2003 roku film "The Room".
Film moim zdaniem nie taki zły a którego największym problemem jest to że większość ludzi nie potrafi rozumować w wielopoziomowej logice. Film ten opowiada o wielkiej tragedii człowieka który nie może sie odnaleźć we współczesnym świecie, mówi nam on także że nie warto wchodzić w żadne relacje z kobietami i pokazuje czym się próby wchodzenia w takie relacje zazwyczaj kończą. Wszystko jest tutaj dopracowane, dowcipne teksty, ciekawe postacie i wspaniała muzyka. Film ten wymaga jednak naprawdę dużej wrażliwości żeby go należycie docenić i wydaje mi się że z tego powodu ma tak niskie oceny. Osobiście ocenił bym go na 7/10.

ocenił(a) film na 2
bjt2023

Szczerze mówiąc, poniekąd dostrzegłem to, co Wiseau chciał osiągnąć i użyłem do tego wspomnianej przez ciebie wrażliwości. Tyle tylko, że co innego czuć, a co innego zgadzać się. Z góry przepraszam, ale ten film promuje upośledzone myślenie o wartości i moralności człowieka, a dziełko jest na poziomie psychiki prześladowanego przez rówieśników siedmiolatka, który tylko się w tym utwierdzi po seansie. Z litości dałem o jedną gwiazdkę więcej, niż powinienem.