PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606599}
5,5 2
oceny
5,5 10 1 2
The Neverhood
powrót do forum filmu The Neverhood

Filmu nie będzie, ale smutek wciąż pozostaje. Taka świetna gierka jak the Neverhood, a jedyne czego doczekała to marnej kontynuacji Skullmonkeys.
Gdyby powstał film The Neverhood w reżyserii Tima Burtona i pod opieką twórców gry: czyli DreamWorksa i Douga TenNapela to jestem pewien że wyszłoby coś niezwykłego. Do tego muzyka skomponowana przez Terrego Taylora.

Aż by się chciało samemu coś pokombinować w tym kierunku. Cóż jednak może szary człowiek w obliczu kwoty, której nie ma, na kontynuację Neverhooda? Chyba co najwyżej zanudzić: Dum Da Dum Doi Doi...

Dentarg

Faktycznie szkoda wielka, aż mnie dreszcz przeszedł jak szukając gry znalazłam... film, a tu o! nie ma : (((

mo0nika

Filmu nie będzie, ale za to będzie nowa gra.
Armikrog - dzieło twórców Neverhooda, całość z plasteliny, z muzyką Terry S. Taylora. Znajdziesz ich na fb ;)

Dentarg

już mam ich na fb, obserwuję i czekam czekam czekam, dzięki

mo0nika

http://www.kickstarter.com/projects/1949537745/armikrog/posts/495631?ref=email&s how_token=3edbf94fabb95b89

Pewnie to widziałaś, ale i tak Ci podsyłam. Słuchałem to już kilkanaście razy. Uśmiech nie schodzi mi z pyska. Coś wspaniałego :D

Dentarg

Bomba! dzięki bo nie widziałam, miło usłyszeć ten głos znowu, może pozwoli przetrwać oczekiwanie...

mo0nika

Zebrano już prawie $500,000 na Armikroga. Potrzeba jeszcze $400,000 a zostało nam 16 dni. Podeślij informację o kickstarterze Armikroga swoim znajomym i wszystkim fanom Neverhooda jakich znasz. Każdy fan musi usłyszeć o Armikrogu. Trzeba pomóc w jego tworzeniu.

Dentarg

niestety, dołączyć i kupić kickstartera by wesprzeć Armikroga mogą tylko mieszkańcy USA, płatności amazon są dostępne tylko dla nich, nieładnie

mo0nika

No co Ty opowiadasz.. Wiele osób wsparło Armikroga z Austrii, Szwecji i innych krajów. Sam niestety jeszcze ich nie wsparłem, ale staram się o pracę na wakacje i jeśli ją dostanę to zaraz wysyłam.

Dentarg

Wczoraj próbowałam ponownie i kickstarter przekierowuje automatycznie do płatności amazon, na amazon mam konto ale by dokonać transferu trzeba być na terenie US, nawet rejestrując się do płatności wybór jest tylko stanów USA, trzeba podać ID ubezpieczenia itp. Także nie ma opcji a chciałam kupić pakiet dla "wczesnych wspieraczy" z grą w zamian ; (

mo0nika

Właśnie udało mi się wpłacić kasę na Armikroga.
Nie trzeba być na terenie USA by dokonać płatności ;) Musisz mieć jedną z obsługiwanych kart płatniczych (mówię tu o karcie bankomatowej/kredytowej). Listę obsługiwanych kart znajdziesz przy dokonywaniu wpłat.
W rubryce obok masz "Credit Card No.", czyli numer Twojej karty, jeszcze dalej musisz podać właściciela karty.
Po kliknięciu dalej, będziesz musiała wypełnić kilka kolejnych rubryk.

Już wyjaśniam co które oznaczają.
Pierwsza rubryka to imię i nazwisko właściciela karty (jeśli nie jesteś właścicielem -> zapewnie nie przejdzie)
Druga to adres/miejscowość. Trzecia to adres/ulica+numer mieszkania.
Czwarta to miasto. Piąta to bodajże województwo.
Zip Code to kod pocztowy miasta w którym jest zameldowany właściciel karty. To nie jest ID ubezpieczenia.

Jeśli jesteś fanką Neverhooda -> wspomóż, bo wpłat jest coraz mniej, a czas ucieka. Powiadom też wszystkich fanów których znasz, to jedyna szansa na zagranie w równie niezwykłą grę jak the Neverhood.

Dentarg

Dzięki za obszerne wyjaśnienia ; ), doceniłeś widzę moje zdolności językowe oraz bystrość umysłu tłumacząc różnicę między kodem pocztowym a ID : )). Strona po prostu się zmieniła, szkoda że nie zrobiłam print screena wtedy. Nie było opcji wpisania karty w ogóle, tylko od razu dane się wypełniało i do wyboru z rozwijanej listy były wyłącznie stany a nie kraje. Było pole które nazywało się ID, prócz pól adresowych. No i przede wszystkim było napisane, że przepraszają, ale transfery są możliwe wyłącznie na terenie US. Fakt, że to było przy innym pakiecie, który już teraz został wyprzedany. Ale nieważne, najważniejsze że mam pakiet i to dzięki temu, że zmobilizowałeś mnie do ponownego sprawdzenia : )).

Congratulations!
We are now an official backer of Armikrog... Time to tell the world about it!

mo0nika

Przepraszam Cię :)
Nie miałem zamiaru "doceniać" Twoich zdolności czy bystrości. Uznałem, że po prostu rzuciłaś okiem na Amazon, przeczytalaś w Internecie, że nie wszystkimi kartami można płacić i zrezygnowałaś.
Najważniejsze jednak, że oboje wsparliśmy ten zacny projekt. Aż mam ochotę Cię ucałować z tego powodu :D (i na zgodę także)

Dentarg

: ) rąbnęłam też na FB i już zbieram cięgi za to, że napisałam że Neverhood jest najlepszą grą hihi

mo0nika

Dobrze, że umieściłaś na FB. Im więcej ludzi powiadomimy tym lepiej. Zostało już tylko 10 dni.
Neverhood jest na pewno najlepszą grą przygodową. W swoim gatunku nie ma chyba tytułu tak klimatycznego i nietypowego. Do tego jeszcze jest pełen humoru, artystycznego bełkotu Terry'ego S. Taylora i plasteliny. Ta gra to legenda, a ci przez których zbierasz cięgi to pewnie małolaty grające w LoLa albo inne sieciówki.

Zmień może jednak swój wpis i do "najlepsza gra" dopisz "przygodowa".

Dentarg

NEVER!!! ; ))

mo0nika

Willie byłby dumny. Pewnie nawet by na Ciebie doniczkę zrzucił ;)

mo0nika

Mo0niko, zostało tylko 6 dni, a nadal brakuje nam ponad 300,000 $. Powiadom kogo możesz, koniecznie. Jeśli się nie wyrobimy nie będzie gry :|

Dentarg

Emocje były niesamowite, ale... chyba można już mówić o zwycięstwie! Armikrog powstanie i będzie godnym następcą Neverhooda.

Matrioshka_brain

Tak, daliśmy radę :D
Ledwo patrzę na oczy, nic nie umiem na egzamin, ale cieszę się jak cholera :D

Dentarg

Hah, ja to samo. Od czterech godzin siedzę i czytam komentarze; radość ludzi (i moja) jest taka pokrzepiająca :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones