PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 423
oceny
5,3 10 1 29423
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

Myślałam, że może jakieś przemyślenia zdążą się uformować i wypłynąć na powierzchnię, niestety, okazało się że film nie odcisnął się na myślach na tyle, aby tak się stało.
Chaotyczna fabuła i zwroty akcji w pewnym momencie przestały mieć sens. Genialny był moment, kiedy "człowiek z blizną" powiedział, że następni z pewnością nie będą ich znali.
DO tego momentu filmu uważałam, że prawdopodobnie nacisnęłabym przycisk, a OD tego momentu zrozumiałam swój błąd i moją potencjalną nieludzkość takiego zachowania. :)
To był niestety jedyny "mocny" moment tego filmu, cała reszta nie miała dla mnie sensu ani puenty, która z pewnością gdzieś tam miała się pojawić, niestety reżyser lub scenariusz nie potrafili temu sprostać.
Muszę przeczytać książkę, żeby zrozumieć o czym ten film tak naprawdę był.

goskos1

W pełni się zgadzam. Potencjał uważam był i to duży, taka cienka granica między dobrem/złem, realnością/nierealnością, a tymczasem wyszło jakieś szarpane, niewiarygodne i nie zapadające w pamięć kino... a szkoda!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones