PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139160}

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Tenacious D in The Pick of Destiny
7,2 69 tys. ocen
7,2 10 1 69228
5,5 13 krytyków
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
powrót do forum filmu Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Najlepszy film po upaleniu sie ziołem nawet na początku filmu pisze teraz publicznosc pali

ocenił(a) film na 7
mirek_men

najlepszy jest chyba Boski Chillaut ... człowieku jaką rozkmine będziesz miał :D film był chyba pisany na zielsku bo normalnie go nie zrozumiałem, a na haju kminiłem każde słowo hahaha

A ten też jest dobry :P tyle, że tutaj zryło mi mózg :D

ocenił(a) film na 8
mirek_men

Spoko loko. Bez zioła też dobry :D
Podobałmisięiobejrzęzprzyjemnościąponownie ;)

ocenił(a) film na 8
mirek_men

Grzybki były też niezłe, kolorowy świat, napisy z gęby, Wielka Stopa,
latanie, a najlepsze były sceny w których było pokazane co się dzieje na
prawdę.

pionas666

Wykmina z tym Sasquatchem była po prostu epicko pokurwiona. Tekst w stylu "On jest maszyną, jak spojrzysz w jego oczy to zaczniesz latać" xD. Na trzeźwo za chuja tego nikt nie wymyślił. Musze kiedyś się spalić i to obejrzeć...

ocenił(a) film na 10
STA1KERpl

Jack Black miał styczność z trawą lub używkami, nawet gdybym nie znał go z prywatnych rzeczy to po oglądnieciu tylko tego filmu mogę tak śmiało stwierdzić,
Największą jak do tej pory rozkminę z filmów miałem/mam na Las Vegas Parano - majstersztyk. Polecam, ale aby dostrzec głębie wcześniej potrzebna zaprawa!!

ocenił(a) film na 10
mirek_men

Nie ćpajcie za dużo tego gówna, bo będziecie w życiu pierd..lonymi zerami.
http://zielonemity.republika.pl/mity.html#1THC1
Nawet na trzeźwo filmik wymiata. :D

ocenił(a) film na 9
Covenant

Nie musiałem nic kopcić ani łykać żadnych świństw, żeby mieć odlot na tym filmie. Za każdym razem, jak go oglądam, to płaczę ze śmiechu. A Dave Grohl w roli diaboła to przysłowiowa wisienka na torcie.

mirek_men

Polecam "Mechanik" --> http://www.filmweb.pl/Mechanik , mistrzostwo po baku, twórcy tego filmu na bank skopceni zajęli się tą produkcją.
Uwaga! Film jest genialny i na cięższe rozkminy, genialne dialogi i pokazanie sytuacji oczami bohatera.
Po baku w samotności dobry