PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10078}

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

The Texas Chainsaw Massacre 2
5,1 6 716
ocen
5,1 10 1 6716
4,5 4
oceny krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

Ogladałam go w nocy, sama w domu przy zgaszonym świetle
Ten film bardziej mnie rozśmieszył niż przestraszył
Beznadzieja, wszyscy moi znajomi mi go polecali a to kompletna klapa
Najśmieszniejsza scena była na początku kiedy jechali tym autem inne auto im zajechało drogę a potem wyskoczyl z niego jakis trup, zombie .. nawet nie wiem co to było :D

ocenił(a) film na 10
melike3899

najwidoczniej różnisz się od swoich znajomych, skup się może bardziej na oglądaniu zmierzchu :)

ocenił(a) film na 8
EddyEddyEddy

Brawa dla przedmówcy :)

Little_Jacob

rowniez mnie bardyo irytuja ludzie krytykujacy filmy jednak musze sie zgodzic z melike ten film nie jest straszny i zrobili z tego horror komediowy a takiego czegos nienawidze pierwsza czesc mi sie podobala ale ta druga to jakas kpina ale mozna poogladac;d

ocenił(a) film na 8
simon_sorcerer

Właściwie cała seria jest komedią, mnie nawet 1 śmieszyła nieco. Osobiście traktuję te filmy jako kino rozrywkowe. Według mnie slashery nijak mają się do straszenia.

ocenił(a) film na 8
Little_Jacob

Właśnie skończyłem seans i powiem, że bardzo mi się podobało. Nie słuchajcie się negatywnych recenzji tylko zabierzcie się za ten tytuł, bo warto! Nie jest to jedynka, ale chce podkreślić, że jedynka to był Horror, a dwójka to horror/komedia niejako parodia jedynki. Jest tu dużo nawiązań do oryginału, ale wszytko zrobione z jajem ;) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones