PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10078}

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

The Texas Chainsaw Massacre 2
5,1 6 716
ocen
5,1 10 1 6716
4,5 4
oceny krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

Jestem bardzo zawiedziony tą kontynuacją ponieważ pierwsza część była rewelacyjna a ta nie.Hooper zrobił horror który nie jest przerażający nie trzyma w napięciu a klimat jest daleki od tego jaki był w jedynce.Scenariusz filmu jest naciągany a aktorstwo stoi na marnym poziomie w dodatku Hopper chodząc z dwiema piłami mechanicznymi bardziej śmieszył.Zakończenie filmu jest bardzo kiepskie a ostatnia scena jest śmieszna a nawet żenująca.Hooper zawalił Tesańską masakrę piłą mechaniczną 2 i byłem zaskoczony że ten sam reżyser zrobił świetną jedynkę i słabą 2 więc niedosyt pozostał i to ogromny.

ocenił(a) film na 7
zegan333

Oceniając jako horror to daję 4 ale jako horror komediowy to 7

ocenił(a) film na 7
zegan333

W jedynce akcja dzieje się w domu a tu pod ziemią to jest największy atut filmu.

ocenił(a) film na 7
sador1991

Jest tu zbyt dużo scen rodem z czarnej komedii to jest wnerwiające że Hooper nie zrobił czystego horroru jak w wersji z 1974r.

ocenił(a) film na 5
DoktorLejdo

Jedynka była hitem to dlaczego Hooper nie zrobił kontynuacji szybko tylko czekał tak długo może sam nie chciał.

ocenił(a) film na 8
zegan333

Jest to dobra komedia ale horror który ma wystraszyć już nie. Jestem w szoku ze Hooper zrobił dwie różne części.

ocenił(a) film na 10
Koneser_Kielce

Na moje oko,to kwestia perspektywy,punktów odniesień i rodzaju poczucia humoru,dla mnie druga część to idealne rozwinięcie wszystkiego co było zawarte w części pierwszej,która dla mnie,także zawierała dużo komedii.

ocenił(a) film na 8
Hans_Krause

Tu się zgadzam ta część jest dopełnieniem

ocenił(a) film na 7
Hans_Krause

Ta cześć w porównaniu z 4 jest zrobiona doskonale humor w niej jest wyważony a w 4 nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones