PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10078}

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

The Texas Chainsaw Massacre 2
5,1 6 716
ocen
5,1 10 1 6716
4,5 4
oceny krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

fatalny film ;-/ już gorzej być nie może...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Osgiliath88

Film niezły, ale nie obrażaj tak użytkowników, ich zdanie co do filmu. Ty masz własne zdanie i nie próbuj wyzwiskami uznawać swojej racji co do świetności filmu, bo każdy ma prawo wyrażać własną opinię. W ogóle takie teksty walą dzieciaki lub nie dojrzałe umysłowo nastolatki. Pomyśl zanim coś napiszesz i używaj polszczyzny, a nie łaciny podwórkowej, i szanuj zdanie drugiego człowieka.

ocenił(a) film na 4
lukos1983

No inny jest.
jako horror gorszy,
Jednak scena obiadu ma w sobie coś z Opowoeści z Krypty, z makabreski.
Ale chowa sie przy pierwszej części.
Na całej długości

ocenił(a) film na 5
MKWJTC

Rzeczywiście 2 część o rodzinie kanibali jest o wiele gorsza, ale można obejrzeć. W filmie występuje spora dawka czarnego humoru, muzykę można uznać za udaną...
5/10

lukos1983

z ciekawości sobie tu wszedłem, by sprawdzić odpowiedzi. Pan Osgiliath88 w ogóle się nie popisał, zapewne ostatnie dwie cyfry wskazują na rocznik tego Pana. Jeśli tak jest to wypada mi tylko współczuć rodzinie.

ocenił(a) film na 6
lukos1983

Może być gorzej... "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną 4: Następne pokolenie"

lukos1983

Dla mnie to najgorsza część z całej serii. Już nawet Nastepne Pokolenie było lepsze.

ocenił(a) film na 1
lukos1983

Nie da się tego oglądać, jest wprost irytujący ten film. Najgorszy ze wszystkich części. 0/10

ocenił(a) film na 7
Tax9

Bez przesady, dla miłośników gatunku na pewno nie taki zły, to zupełnie coś innego niż dzisiejsze horrory. Musi być troche na granicy absurdu i kiczu-o to w tym chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones