PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 212
ocen
6,1 10 1 35212
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

GNIOTY???

ocenił(a) film na 10

Do wszystkich tych,którzy uważają,że ten film to gniot-podoba się wam pewnie AVATAR i inne badziewie w tym stylu:)))

ocenił(a) film na 6
pablo75

Nie wole Chłopców z Ferajny Brudnego Harego itd. wiele komedii itd.
Ale to jest Gniot oglądałem cały i jak ch*j nie rozumiem policjanci brzuchy pokazują gdy widzą tę przywiązaną laske do krzesła "obiad rodzinny" Jezu to jest dupne.

ocenił(a) film na 6
aterazione

aha nie jestem pewien czy to ta część którą opisałem. Może to ta z 94' nie pamiętam. Jak by co przepraszam
Na końcu spasiona babcia latała za dziewczynom z piłą

aterazione

kompromitujesz się kolego bo mylisz części więc może w ogóle nie oglądałeś Teksańskiej...Początku ? tak naprawdę to część 2,3,4 to totalne gnioty natomiast godne uwagi części to 1 z 1974 potem z 2003 i ta część. Wg mnie ten film jest świetnie nakręcony a że rzeźnia no cóż, jeden film opowiada o gangsterach, jeden o miłości, drugi o studentach bzykających laski campusów a ten o grupce młodych ludzi którzy walczą o przetrwanie przed nienormalną rodzinką ;)proste, jak nie lubisz tego typu klimatów to nie oglądaj

ocenił(a) film na 1
Misiek_007

Litosci, strasznie mnie dziwia wasze komentarze. Mam wrazenie ze ogladalismy zupelnie inne filmy, ale to wlasnie na tym bylam w kinie i niezle sie usmialam. Facet biegajacy z pila robił to przekomicznie. No i te wypadki,....(...), jak na komedie spoko. Jedyne co mi sie podobalo to psycho rodzinka

ocenił(a) film na 8
akew

nom i tacy pozniej jak akew maja z tego beke i jak trzeba bedzie to zrobia to samo dla beki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones