PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 104 071
ocen
7,6 10 1 104071
6,6 17
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

najpiękniejszy polski film jaki widziałam..

numberone963

Dokładnie bez 2 zdań

ocenił(a) film na 10
Kane777_filmweb

z takiego filmu powinismy byc DUMNI

djOrgasm

Racja. Nie wiem czy ktoś by dorównał nakręcić podobny film jakim jest "Tato''

ocenił(a) film na 6
numberone963

Kliknięcie w Twój temat wymaga niezłej precyzji :D

ocenił(a) film na 10
Xandria

Hehehe :) Racja. Ale można też kliknąć na datę dodania ostatniej odpowiedzi. W ten sposób także otworzy się post. Taka rada na przyszłość jakby komuś się zechciało wpisać kropkę w temat :)

ocenił(a) film na 6
TruskawkowaGalaretka

Ale to dobry pomysł jak się chce uniknąć komentarzy pijanych użytkowników !!! :D

ocenił(a) film na 10
Xandria

Alkomat :D

ocenił(a) film na 10
numberone963

zgadzam się w stu procentach, nawet lepszy od uwielbianych przeze mnie filmów Koterskiego. Dziwię się, że tak późno po niego sięgnąłem. Film bardzo poruszający, ale i miejscami zabawny. Dawno mi się czegoś tak świetnie nie oglądało. Ciekawe czy nasi reżyserzy nas jeszcze czymś takim kiedyś uraczą, zamiast komedii romantycznych robionych na jedno kopyto

numberone963

Tematyka, ścieżka dźwiękowa brak słów. Naprawdę nie znam lepszego polskiego filmu. Ukazuje dramat ojca w walce o dziecko w sądzie. Szkoda, że obecnie choć w połowie tak dobrych filmów w Naszym kraju nie robią, tylko jakieś durne komedie.

ocenił(a) film na 10
numberone963

Film po prostu genialny. Takich filmów jak Tato raczej nie prędko ujrzymy w Polskich kinach :)

PapaSoprano

Polecacie jakieś jeszcze dobre polskie filmy?

numberone963

No to mało polskich filmów widziałaś... Bardzo mało. Poza tym ten film trąci dziś myszką i nieco się zestarzał. Nazwanie Ślesickiego reżyserem to nadużycie, koleś w całym życiu nakręcił trzy miernoty na krzyż z czego "Tato" jest najlepszy- zgoda! Ale reszty jego "dzieł" nie da się dziś oglądać. A w "Tacie" mamy przykład takiego prymitywnego, koszarowego antyfeminizmu, że dziwię się, że w ogóle tolerujesz to filmidło ;-) Kolo Ślesiu wszystkie kobiety /poza Jandą i Dancewicz/ we właściwy sobie dziecięcy, prymitywny, infantylny sposób postrzega jako zołzy, idiotki, kretynki, wredoty, świry, itp... Za to facet bijący żonę jest cool...(mówię o akcji z policjantami). Dla mnie ten film fajnie się ogląda, ale jest dość prymitywny i sztampowy.

lisoszakal

Wypowiedział się człowiek, który daje 10 lub 1. Nie oglądam polskich filmów, ponieważ są żałosne i nie mają żadnych wartości przynajmniej dla mnie.

numberone963

Bo dla mnie na ogół albo coś jest czarne, albo białe... Nie uznaję szarości :-) Ale Tacie mogę dać z czystym sumieniem 4,5. Pasi? ;-)

lisoszakal

są gusta i gusciki

ocenił(a) film na 8
numberone963

" Nie oglądam polskich filmów, ponieważ są żałosne i nie mają żadnych wartości " niekoniecznie.

Kuba1812_1996

No tak, niekoniecznie, ale jeżeli mam wybrać na jaki film iść do kina to wybrałabym każdy tylko nie polski. Ale każdy lubi coś innego :)

ocenił(a) film na 10
numberone963

Wypasiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones